agnieszka grochowska

"Moja gwiazda: Teen Spirit" [RECENZJA]. Agnieszka Grochowska i Elle Fanning jako matka i córka! Amerykańska aktorka oczarowuje śpiewem, czyli trochę prawdy o telewizyjnych talent show

Pamiętam, gdy po raz pierwszy zetknąłem się ze zwiastunem „Teen Spirit”. Byłem mocno zaintrygowany i wyczekiwałem daty premiery, bojąc się jednocześnie, że jakimś cudem film nie trafi do polskiej dystrybucji. Tak na szczęście się nie stało i na wielkich ekranach pojawiła się „Moja gwiazda: Teen Spirit”. Jak Agnieszka Grochowska i Elle Fanning prezentują się jako matka i córka? Warto wybrać się do kina?

05.07.2019Recenzja

"Motyw". Agnieszka Grochowska w nowym serialu TVN! Gdzie jeszcze można oglądać aktorkę?

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN „Motyw” w reżyserii Pawła Maślony. To kolejna produkcja z udziałem Grochowskiej w ostatnim czasie. Od 6 czerwca w Canal+ emitowany jest szwedzki serial sensacyjny „Sanktuarium Zła”. Jego autorami są twórcy Millenium. A już 5 lipca do kin wchodzi film „Teen Spirit”, gdzie polska aktorka zagrała u boku Elle Fanning. Producentem filmu jest Fred Berger, laureat Oscara za film „La la Land”

17.06.2019Motyw

"Sanktuarium zła". Agnieszka Grochowska w nowym serialu Canal+! Co wydarzyło się w koszmarnym sanatorium w Alpach?

Czy może być coś gorszego niż uwięzienie w szpitalu, w którym nic nie jest takie, jakie się na pozór wydaje, a wszyscy dokoła uważają cię za kogoś zupełnie innego? Może to, że sam zaczynasz im wierzyć? Jakie mrożące krew w żyłach eksperymenty przeprowadza się na pacjentach pewnego apejskiego sanatorium? Oglądaj "Sanktuarium zła" już wkrótce!

17.05.2019Sanktuarium zła

"Nielegalni" [RECENZJA]. Polski serial szpiegowski na światowym poziomie? Jak prezentuje się nowy polski serial CANAL+?

CANAL+ ma przed sobą trudne zadanie; już chyba nikt nie pamięta o kompletnie nieudanej drugiej odsłonie „Belfra”, ponieważ „Kruk. Szepty słychać po zmroku” Macieja Pieprzycy okazał się serialem wysokiej klasy. Czy „Nielegalni” podołali zadaniu i prezentują się równie dobrze? Oceniamy dwa pierwsze odcinki serialu na podstawie powieści „Nielegalni” i „Niewierni” Vincenta V. Severskiego.

20.10.2018Recenzja

"Nielegalni". Gwiazdy na premierze nowego polskiego serialu CANAL+! Kto się pojawił? [ZDJĘCIA]

Po sukcesach takich produkcji jak „BELFER” czy „KRUK. Szepty słychać po zmroku”, CANAL+ zaprasza widzów na pierwszy od czasów „Stawki większej niż życie” serial szpiegowski „Nielegalni”. Dziś (4.10.2018) w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie spotkali się twórcy serialu oraz przedstawiciele świata filmu i show-biznesu, by przedpremierowo obejrzeć dwa odcinki produkcji na podstawie książek Vincenta V. Severskiego.

04.10.2018Nielegalni

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×