agnieszka holland

"1983" jak "The Man in The High Castle" Amazona? Zachodnie media oceniają polski serial Netflixa. Chwalą czy ganią? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Polski serial Netflixa pt. "1983" jednym z najlepszych w tym roku? Tak twierdzą niektórzy recenzenci na zachodzie! Produkcja z Maciejem Musiałem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych porównywana jest m.in. do "The Man in The High Castle" Amazona. Jak zachodnie media oceniają polski serial Netflixa? Na co zwracają uwagę? Sprawdźcie!

02.12.20181983

"1983". Byliśmy na planie nowego serialu Netflixa! To pierwszy polski serial światowej klasy? [RELACJA Z PLANU+ZDJĘCIA]

"1983" to pierwszy polski serial Netflixa, który trafi na czerwoną platformę już pod koniec listopada. Czego możemy się po nim spodziewać? Redakcja serwisu Telemagazyn.pl w czerwcu br. miała okazję odwiedzić plan serialu, a tam udało się nam porozmawiać z twórcami "1983". Czy wyobrażają sobie realizację tego projektu w polskiej telewizji? Ile tak naprawdę polskości będzie w "1983"? Sprawdźcie, co nam zdradzili!

11.11.20181983

"Gareth Jones". James Norton na pierwszym zdjęciu z nowego filmu Agnieszki Holland! [ZDJĘCIA Z PLANU]

Mamy zaszczyt zaprezentować pierwsze ekskluzywne zdjęcie z najnowszego filmu Agnieszki Holland, thrillera politycznego pt. „Gareth Jones”, jednej z najbardziej oczekiwanych premier 2019 roku. W międzynarodowej obsadzie zobaczymy wschodzące zagraniczne gwiazdy, m.in. Jamesa Nortona, Vanessę Kirby oraz nominowanego do Złotego Globu – Petera Sarsgaarda. Ekipa właśnie zakończyła zdjęcia w Polsce, by przenieść się do Szkocji.

11.05.2018Gareth Jones

"Pokot". Patrycja Volny na planach trzech międzynarodowych produkcji. Kariera córki Jacka Kaczmarskiego nabiera rozpędu [ZDJĘCIA]

Patrycja Volny, aktorka młodego pokolenia znana m.in. z roli Dobrej Nowiny w filmie „Pokot” Agnieszki Holland, rozpoczęła pracę na planach trzech międzynarodowych produkcji. Dwie z nich - „Gareth Jones” oraz pierwszy polski serial produkowany przez Netflix-będą kontynuacją współpracy z uznaną reżyserką. Trzeci tytuł „Zlaty Podraz” w reż. Radima Spacka to produkcja czeska. Oba filmy nawiązują do autentycznych wydarzeń w historii XX wieku.

08.05.2018Pokot

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×