Agnieszka Kaczorowska o odejściu Agnieszki Kotulanki z "Klanu": Dowiedziałam się o tym z mediów

Po siedemnastu latach Agnieszka Kotulanka kończy swoją przygodę z serialem "Klan". Producenci i scenarzyści postanowili rozstać się z odtwórczynią roli Krystyny Lubicz ze względu na problemy aktorki z nadużywaniem alkoholu.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "KLAN" ODC. 2597, 29.05.2014. ŚMIERĆ KRYSTYNY LUBICZ! ZOBACZ ZWIASTUN! CZY ŚMIERĆ KRYSTYNY LUBICZ BĘDZIE PODOBNA DO ŚMIERCI RYŚKA I HANKI?!

Agnieszka Kotulanka była związana z "Klanem" od 1997 roku. W serialu wcielała się w rolę żony doktora Pawła Lubicza. Kiedy w wakacje ubiegłego roku nie pojawiła się na planie, okazało się, że przyczyną jej niedyspozycji jest alkohol. Scenarzyści postanowili więc dać aktorce czas na uporządkowanie spraw osobistych i wysłali serialową Krystynę na leczenie do Stanów Zjednoczonych. Teraz już wiadomo, że Kotulanka nie wróci do obsady serialu.

- Ta informacja pojawiła się w momencie, kiedy mamy teraz malutką przerwę wakacyjną. Zaczynamy z powrotem nagrywać w połowie lipca. Dowiedziałam się o tym z mediów i dopiero potwierdziłam informacje w biurze - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska, odtwórczyni roli Bożenki. - Z Agnieszką Kotulanką nie grałam bardzo dużo, była moją ciocia, więc czasem się spotykałyśmy na imprezach rodzinnych. To jest przykre i po prostu szkoda - dodaje aktorka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×