Agnieszka Kaczorowska o treningach z Rafałem Maślakiem: Na sali zachowuję pełny profesjonalizm [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska bardzo chwali sobie współpracę z Rafałem Maślakiem w "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" i nie kryje satysfakcji z tego, że jest instruktorką najprzystojniejszego Polaka.

Zobacz wideo:

Aktorka przyznaje, że co prawda początki Mistera Polski na parkiecie nie należały do najłatwiejszych, ale jej partner jest ambitny i – jak zapewnia – obydwoje dołożą wszelkich starań, by powalczyć o Kryształową Kulę.

Cieszę się z tego zestawienia. Na sali zachowuję pełny profesjonalizm, a co będzie dalej, zobaczymy. Bardzo się cieszę, że Rafał jest takim, a nie innym człowiekiem, z którym się świetnie dogaduję i z którym mogę porozmawiać o wszystkim. Fajnie przy tym, że jest przystojny, bo po prostu bardzo dobrze będzie wyglądał na parkiecie – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska, aktorka, tancerka.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA KACZOROWSKA O "TAŃCU Z GWIAZDAMI": CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ JAKO TANCERKA, NIE JAKO GWIAZDA [WIDEO] SEKSOWNY I OPALONY RAFAŁ MAŚLAK NA WYSPACH KANARYJSKICH [ZDJĘCIA]

Aktorka przyznaje, że konkurencja jest bardzo duża i trzeba włożyć wiele pracy, by nie wypaść gorzej niż inne pary.

Dużo trenujemy. Parę godzin dziennie i to codziennie grzejemy na sali. W tym treningu jest wszystko, bo jest rozgrzewka, taniec i rozciąganie, więc ćwiczenia są kompleksowe. Bardzo dobrze sobie radzi, jest ambitny i pracowity, słyszy muzykę, a to najważniejsze. Już całkiem dużo potrafi – mówi Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że już teraz zapoznaje partnera z różnymi stylami tańcami, bo jak ruszy program, to z odcinka na odcinek będzie mało czasu na przygotowania. Aktora zdradza też, z czym Mister Polski ma największe problemy na parkiecie.

Jest bardzo mocno umięśniony. Te mięśnie super wyglądają, czasem jednak trochę przeszkadzają, bo to nie do końca te mięśnie, które są potrzebne w tańcu. Przez nie jest trochę sztywny, dlatego musimy to ciało rozluźnić i uelastycznić, stąd ćwiczenia na rozciąganie. Już widzę, że to procentuje, bo jego ciało daje teraz więcej możliwości, sprawniej się porusza – mówi Agnieszka Kaczorowska.

Jesienna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” startuje 5 września o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.

Komentarze

Skomentuj
  • parapapap (gość)

    grzeją to na sali... i siebie nawzajem :)

    26.08.2014 21:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×