Agnieszka Kaczorowska o utracie dziewictwa przez Bożenkę: Skłoniło wielu do refleksji

Agnieszka Kaczorowska zdaje sobie sprawę z tego, że choć wątek dziewictwa Bożenki z "Klanu" bardzo często był wyśmiewany, mógł również skłonić wiele osób do refleksji.

Agnieszka Kaczorowska, odtwórczyni roli Bożenki w "Klanie", nie spodziewała się, że wątek utraty dziewictwa przez jej bohaterkę będzie tak szeroko komentowany w mediach.

CZYTAJ TAKŻE: "KLAN": AGNIESZKA KACZOROWSKA OPOWIADA O UTRACIE DZIEWICTWA PRZEZ BOŻENKĘ AGNIESZKA KACZOROWSKA NAGO? AKTORKA NIE WYSTĄPI TERAZ W "PLAYBOYU"

- Absolutnie nie spodziewałam się, że trafimy na czołówki gazet i portali internetowych. Tym bardziej że scena sama w sobie była zwyczajna. Nie epatowaliśmy przecież na ekranie seksem czy nagością. Wydaje mi się jednak, że temat był na tyle oryginalny, że zainteresował media - wyznała w rozmowie z "Tele Tygodniem" Agnieszka.

Ponadto, aktorka dodała, że ma świadomość, iż wątek dziewictwa Bożenki z "Klanu" bardzo często był wyśmiewany. Uważa jednak, że było to potrzebne i mogło skłonić wiele osób do przemyśleń.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA KACZOROWSKA NIE ZAMIERZA POPRAWIAĆ URODY OBCY MĘŻCZYZNA PROPONOWAŁ SEKS AGNIESZCE KACZOROWSKIEJ - O ślubach czystości mówi się dziś niezwykle rzadko albo wręcz wcale. Bardzo się cieszę, że scenarzyści "Klanu" wpadli na pomysł poruszenia tej kwestii w serialu, choć doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że dla wielu osób był to powód do śmiechu i żartów. Ja wierzę jednak, że znaleźli się i tacy, dla których ten wątek okazał się pretekstem do głębszych przemyśleń i skłonił do refleksji. Powszechnie uważa się, że w dzisiejszym świecie nie ma dwudziestoletnich dziewic, a to przecież stereotyp - dodała serialowa Bożenka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×