Agnieszka Kaczorowska poprowadzi Disco Pod Gwiazdami w Polsacie! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend 14 i 15 sierpnia tylko w Polsacie największa taneczna impreza tego lata – festiwal „Disco pod Gwiazdami”. Imprezę poprowadzi Agnieszka Kaczorowska.

Multimedia

Na żywo wprost z Zielonej Góry dla zgromadzonej w amfiteatrze publiczności zagrają najpopularniejsze gwiazdy muzyki eurodance w Polsce i na świecie. Ale to nie koniec niespodzianek! Na zielonogórskiej scenie zobaczymy także Agnieszkę Kaczorowską, która obok Macieja Dowbora i Michała Koterskiego poprowadzi imprezę.

CZYTAJ TAKŻE: "DISCO POD GWIAZDAMI" W ZIELONEJ GÓRZE 14 I 15 SIERPNIA TYLKO W POLSACIE [PLAN FESTIWALU] AGNIESZKA KACZOROWSKA O SWOIM NOWYM PARTNERZE W "DANCING WITH THE STARS" [WIDEO]

"Staram się zawsze wszystko wykonywać na najwyższym poziomie swoich możliwości, a zatem rzetelnie się za to zabieram i między innymi pracuję nad głosem i dykcją. Nie mam ogromnego doświadczenia w prowadzeniu tak ogromnych Festiwali. Wciąż się uczę i mam nadzieję, że będzie się mnie przyjemnie słuchało" – napisała tancerka na swoim blogu.

Disco pod Gwiazdami - na żywo z Miasta Winobrania - Zielonej Góry w piątek i sobotę (14 i 15 sierpnia) o godzinie 20. w POLSACIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×