Agnieszka Kaczorowska: Rola Bożenki w "Klanie" się rozwinie [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że dużo się teraz dzieje w jej życiu. Po wakacjach nadal będzie można ją oglądać w serialu „Klan”. Aktorka nie kryje satysfakcji z tego, że scenarzyści znacznie rozbudowali rolę Bożenki.

Multimedia

Bożenka zaczyna uczyć tańca seniorów. Jej małżeństwo kwitnie, ale pojawią się nowe problemy. Przed wakacjami pojawiła się matka biologiczna, teraz pojawi się dużo wątków z nią związanych. Myślę, że będzie ciekawie, bo dużo będzie się działo wokół mojej bohaterki – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska, aktorka i tancerka.

Kaczorowska przyznaje, że należy do osób, które rozpiera energia. Potrafi cieszyć się każdym dniem i cokolwiek się dzieje, nigdy się nie poddaje. Teraz dzięki projektowi „FABryka energii” aktorka chce zarażać swoim pozytywnym nastawieniem do życia innych.

„FABryka energii” to taki inicjatywa, który ma zachęcać ludzi do tego, żeby żyli z pasją. Jeżeli każdego dnia robimy coś, co nam sprawia dużo przyjemności, to nawet kawy nie potrzebujemy, żeby się obudzić i żeby tę energię z siebie wydobyć – dodaje Agnieszka Kaczorowska.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA KACZOROWSKA O UTRACIE DZIEWICTWA PRZEZ BOŻENKĘ: SKŁONIŁO WIELU DO REFLEKSJI AGNIESZKA KACZOROWSKA ZATAŃCZY Z RAFAŁEM MAŚLAKIEM W "TZG"? [WIDEO]

Projekt „FABryka energii” powstał we współpracy z grupą przyjaciół aktorki i szybko spotkał się ze sporym zainteresowaniem ze strony gwiazd. Akcję wspierają m.in. Candy Girl i Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Agnieszka Kaczorowska już planuje kolejne spotkania w ramach tego cyklu.

– *To wiąże się także z projektem „Dance Project by Agnieszka Kaczorowska”, który również ma tą energię w ludziach wyzwalać, tylko że poprzez taniec *– tłumaczy Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska weźmie udział w kolejnej edycji „Tańca z Gwiazdami”. W internecie pojawiła się informacja, że jako tancerka będzie partnerować misterowi Polski Rafałowi Maślakowi. Kaczorowska wciąż jednak oficjalnie nie potwierdza tych doniesień.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×