Agnieszka Kaczorowska śpieszy się ze ślubem, bo jest w ciąży? Jest komentarz tancerki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej z Maciejem Pelą to ostatnio gorący temat. W mediach pojawiły się ostatnio plotki, z których wynika, że tancerka śpieszy się ze ślubem, bo jest w ciąży! Ile w tym prawdy? Agnieszka Kaczorowska skomentowała właśnie te doniesienia.

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska już wkrótce wyjdzie za tancerza Macieja Pelę. Tancerka unika odpowiedzi na pytania dotyczące jej ślubu, zapowiedziała jedynie, że będzie to kameralna uroczystość, a na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Brak szczegółów dotyczących ślubu tanecznej pary rodzi w mediach kolejne plotki. Ostatnio pojawiła się informacja, że tancerka śpieszy się ze ślubem, bo jest w ciąży! Plotki te podsyciła również sama zainteresowana, która opublikowała w sieci zdjęcie z dzidziusiem -Ciocia na 5+ – podpisała fotografię tancerka.

Czy Agnieszka Kaczorowska rzeczywiście jest w ciąży? Tancerka skomentowała właśnie te doniesienia.

Nie jestem w ciąży! Chciałabym podkreślić, że nie trzeba brać ślubu z powodu ciąży Głównym powodem pobierania się narzeczonych powinna być miłość między nimi. Oczywiście, podzielimy się informacją o naszym ślubie ze światem, bo chcemy dzielić się swoją radością. Postanowiliśmy jednak, że nie będziemy komentować niczego przed, żeby nikomu nie zdradzać szczegółów i by pozostać w gronie, na którym nam zależy… - skomentowała plotki w rozmowie z Plejadą tancerka.

Kiedy Agnieszka Kaczorowska rozbierze się w magazynie dla panów? [WIDEO]Zobacz więcej

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spotykają się od 2018 roku. Ich pierwsze wspólne zdjęcie pojawiło się na Instagramie w lutym tego roku. Po kilku miesiącach znajomości para zaręczyła się i wkrótce stanie na ślubnym kobiercu.

Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby... - napisała jakiś czas temu gwiazda

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×