Agnieszka Kaczorowska: W 3. odcinku "Dancing with the stars" zatańczę męski taniec

Już dzisiaj 3. odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W jakim tańcu zaprezentują się Agnieszka Kaczorowska i Krzysztof Wieszczek?

Multimedia

Dla wielu tancerzy ten taniec to męka. Nie ma w nim poezji i lekkości, jest za to walka i wcale nie łatwa do pokazania prostota. Okazuje się jednak, że paso doble, bo o nim mowa, to jeden z ulubionych tańców Agnieszki Kaczorowskiej, która zatańczy go z Krzysztofem Wieszczkiem w piątkowym "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami".

CZYTAJ TAKŻE: ZAGADKA: KTÓRA PARA Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI" JEST NA ZDJĘCIACH? ADA FIJAŁ TRENUJE RUMBĘ DO 3. ODCINKA "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [WIDEO]

  • Zatańczymy taniec oparty na walce między dwojgiem parterów. Taniec namiętny. Będę wcielać się w postać… "Czarnem Mamby" odtwarzanej przez Ume Thurman w "Kill Billu". Aktorka gra tam postać silną i pełną walki, więc to dla mnie także wyzwanie aktorskie – zdradza nam Agnieszka.

Jak się okazuje paso doble polubił również Krzysztof Wieszczek. - Krzysiek na szczęście lubi ten taniec i daje radę liczę wiec, że zrobimy show – dodaje Agnieszka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×