agnieszka kotońska

"Rolnik szuka żony 8". Joanna Wielgosz wspiera Agnieszkę Kotońską z "Gogglebox" w poważnej sprawie! Kiedyś były sąsiadkami!

Joanna Wielgosz to jedna z bohaterek programu "Rolnik szuka żony 8", gdzie miała okazję poznać rolnika Kamila, który dzisiaj jest jej narzeczonym. Jednak niewiele osób wie, że Joanna Wielgosz dawniej była... sąsiadką Agnieszki Kotońskiej z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którą teraz wspiera w poważnej sprawie! O co chodzi? Sprawdźcie!

06.05.2022Rolnik szuka żony

"Gogglebox. Przed telewizorem". Zobacz, jak żyją i mieszkają: Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus i pozostali bohaterowie hitu TTV

"Gogglebox. Przed telewizorem" obsada prywatnie. Jak żyją i mieszkają gwiazdy popularnego programu kanału TTV? Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Dominik Abus, Ewa Mrozowska-Kozłowska oraz Patrycja Szreder chętnie pokazują w sieci swoją codzienność. Zobaczcie, jak wiedzie się bohaterom "Gogglebox. Przed telewizorem". Publikujemy ich prywatne zdjęcia.

15.02.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska pokazała swoje ślubne zdjęcie! Razem z Arturem Kotońskim zmienili się nie do poznania!

Agnieszka Kotońska to już prawdziwa legenda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka polaryzuje widzów; część ją kocha, inni nienawidzą, ale nie da się ukryć, że jest jedną z najbardziej barwnych postaci show TTV. Teraz celebrytka postanowiła pokazać swoje, wcześniej niepublikowane, zdjęcie ślubne! Ale się zmieniła!

13.01.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska kończy 45 lat. Z wiekiem wygląda coraz młodziej! Wiedzieliście, że zaszła w ciążę jako nastolatka?

Agnieszka Kotońska 3 stycznia obchodzi urodziny. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" kończy właśnie 45 lat, ale z każdym rokiem wygląda coraz młodziej! Zobaczcie, jak Agnieszka Kotońska zmieniała się na przestrzeni lat. Tylko nam Kotońska opowiedziała o synie i macierzyństwie w młodym wieku. Wiedzieliście, że miała 16 lat, gdy zaszła w ciążę?

03.01.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"99 - Gra o wszystko". Telewizja TTV obchodzi 10. urodziny! Gwiazdy stacji wezmą udział w specjalnym programie!

2 stycznia 2012 roku wystartowała stacja TTV. Od tego momentu nadawca z sukcesem buduje swoją widownię, a na antenie tej telewizji pojawiło się już ponad 80 programów! Z okazji jubileuszu wyemitowana zostanie specjalna urodzinowa edycja programu „99 – GRA O WSZYSTKO”, w której udział weźmie kilkadziesiąt gwiazd stacji. Sześcioodcinkowa seria zadebiutuje 2 stycznia o godz. 22:00 w TTV oraz serwisie Player.pl.

30.12.202199 - Gra o wszystko

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska w czułych objęciach męża! Kotońscy celebrują swoją miłość i wypoczywają nad morzem!

Wielkimi krokami nadchodzi nowy, 15. już sezon programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Zanim jednak zobaczymy gwiazdy telewizji TTV na swoich kanapach, gdzie będą oceniać programy telewizyjne, możemy podziwiać ich na wakacjach! Agnieszka i Artur Kotońscy postawili na polskie morze, gdzie bawią się doskonale i celebrują swoją miłość!

14.07.2021Gogglebox. Przed telewizorem

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×