agnieszka łyczakowska

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka Łyczakowska w szokującym wyznaniu na temat ciąży. "Mamy za sobą te poronienia"

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" należą do grona nielicznych par, których relacja przetrwała po zakończeniu programu. Od pewnego czasu są nie tylko małżeństwem, ale również szczęśliwymi rodzicami. Okazuje się jednak, że ich droga do rodzicielstwa nie była usłana różami, o czym Agnieszka opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

18.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek skomentowali konflikt Łukasza i Oliwii. Poparli jedną ze stron!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych programów nadawanych przez telewizję TVN. Właśnie możemy oglądać 7. sezon programu, ale w ostatnich dniach głośno zrobiło się o bohaterach 4. sezonu "ŚOPW". Wszystko przez... konflikt Łukasza Kuchty i Oliwii Ciesiółki, którzy właśnie publicznie piorą brudy i walczą o dziecko! Głos w sprawie zabrali inni uczestnicy ich edycji programu - Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik.

13.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska-Janik pochwaliła się metamorfozą. Planuje kolejne! "Mój mąż woli szatynki"

Agnieszka Łyczakowska-Janik za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zyskała sporą rozpoznawalność oraz miłość. Na początku roku wraz z mężem Wojtkiem powitali na świecie córeczkę. Teraz uczestniczka pochwaliła się zmianą fryzury i zastanawia się nad kolejną metamorfozą. - Mój mąż woli szatynki - komentuje sama zainteresowana.

02.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×