agnieszka podsiadlik

"Królewicz Olch" [RECENZJA]. Wołanie o normalność

Po projekcji „Królewicza Olch” można powiedzieć jedno – Kuba Czekaj nie czeka, tylko idzie po swoje. Jego drugi (chociaż chronologicznie i duchem pierwszy) film pokazuje, że autor „Baby Bump” to jeden z najciekawszych polskich reżyserów młodego pokolenia, posiadający własną wizję, styl oraz pomysł na twórczość. Oryginał, którego nie będziemy musieli wstydzić się za granicą i tam też pewnie zostanie bardziej doceniony, wszak trudno być prorokiem we własnym kraju.

25.03.2018Recenzje

"Baby Bump". Nieprzyjemny, nieznośny, ale prawdziwy obraz dojrzewania [RECENZJA]

Gdy Mickey Mouse, główny bohater fabularnego pełnometrażowego debiutu Kuby Czekaja pt. „Baby Bump”, stanie się nastolatkiem, prawdopodobnie będzie wówczas kimś w typie Huberta z „Zabiłem moją matkę” Xaviera Dolana. Jednocześnie będzie kochać i nienawidzić swoją rodzicielkę, która jakby zignorowała moment jego dojrzewania, próbując uczynić z chłopca nie swojego syna, tylko partnera. To się mogło skończyć wyłącznie rozbiciem jajka i urżnięciem łba kurze.

03.06.2016Baby Bump

"Baby Bump". Vienio promuje jeden z najciekawszych polskich filmów tego roku! [WIDEO]

Polski film „Baby Bump”, który podbija światowe festiwale, najmocniejszy polski debiut ostatnich lat, doczekał się równie mocnego i odważnego teledysku. Za muzyczną oprawą utworu „Shake it like a pro” stoi grupa Salvation Plaza, powstała z inicjatywy legendy polskiego hip-hopu - Vienia. Jest to pierwszy singel promujący soundtrack, który ukaże się w sklepach w dniu kinowej premiery filmu - 3 czerwca.

16.05.2016Baby Bump

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×