Agnieszka Radwańska jest w ciąży! Najlepsza polska tenisistka zapowiedziała nowy etap w życiu!

Agnieszka Radwańska jest w ciąży! Ogłaszając tę radosną nowinę, najlepsza polska tenisistka zapowiedziała nowy etap w życiu. Jak przygotowuje się do roli mamy?

Multimedia

Agnieszka Radwańska jest w ciąży!

Najwybitniejsza polska tenisistka podzieliła się radosną nowiną - razem z mężem, Dawidem Celtem spodziewają się swojego pierwszego dziecka! "Przyszedł czas na nowy etap w życiu" - napisała publikując w mediach społecznościowych zdjęcie słodkich bucików.

Przypomnijmy, że Radwańska zakończyła karierę tenisową w listopadzie 2018 r. Niezwykle utalentowana krakowianka była wiceliderką rankingu WTA, zwyciężczynią 20 turniejów głównego cyklu, finalistka Wimbledonu, dwukrotnie osiągnęła półfinał Australian Open. W sumie rozegrała 174 mecze w Wielkim Szlemie. Wygrała 125 spotkań, natomiast 49 pojedynków zakończyło się jej porażką. W 2017 roku wzięła ślub z Dawidem Celtem, swoim dawnym sparingpartnerem. Po zakończeniu kariery, wiosną 2019 wystąpiła w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", w którym partnerował jej Stefano Terrazzino. Zajęli 6. miejsce.

Wysokie oczekiwania wobec Agnieszki Radwańskiej. Jak odbiera ją Stefano Terrazzino?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×