Agnieszka Radwańska urodziła! Szczęśliwy Dawid Celt pokazał pierwsze zdjęcie i zdradził imię syna

Agnieszka Radwańska urodziła swoje pierwsze dziecko. Mąż najlepszej polskiej tenisistki, Dawid Celt pokazał pierwsze zdjęcie syna. Jak ma na imię pociecha Agnieszki Radwańskiej?

Multimedia

Agnieszka Radwańska urodziła!

Agnieszka Radwańska powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Już jakiś czas temu najwybitniejsza polska tenisistka i jej mąż, Dawid Celt ogłosili, że będą mieli synka. Teraz chłopiec jest już z nimi.

Agnieszka Radwańska urządziła Baby Shower i zdradziła płeć swojego dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?Zobacz więcej

Pierwsze zdjęcie synka pokazał szczęśliwy tata, publikując je rano w poniedziałek, 27 lipca 2020 roku na Twitterze. Widać na nim małą rączkę noworodka. Przy okazji Celt zdradził też imię synka, pisząc:

Jakub jest już znami

Przypomnijmy, że Agnieszka Radwańska zakończyła karierę tenisową w listopadzie 2018 r. Niezwykle utalentowana krakowianka była wiceliderką rankingu WTA, zwyciężczynią 20 turniejów głównego cyklu, finalistka Wimbledonu, dwukrotnie osiągnęła półfinał Australian Open. W sumie rozegrała 174 mecze w Wielkim Szlemie. Wygrała 125 spotkań, natomiast 49 pojedynków zakończyło się jej porażką. W 2017 roku wzięła ślub z Dawidem Celtem, swoim dawnym sparingpartnerem. Po zakończeniu kariery, wiosną 2019 wystąpiła w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", w którym partnerował jej Stefano Terrazzino. Zajęli 6. miejsce.

Zobacz galerię

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • bou (gość)

    Gratulacje

    27.07.2020 10:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×