Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują bollywood do TzG [WIDEO]

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w najbliższym odcinku "Dancing With The Stars" zatańczą bollywood. Zobaczcie, jak para przygotowuje się do występu.

Multimedia

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wkracza w decydującą fazę. W show pozostało 5 par, a przed widzami 4 ostatnie odcinki. W najbliższy piątek po raz pierwszy w tej edycji wszystkie pary zatańczą po dwa tańce indywidualne. Do tego maratonu przygotowuje się jedna z najlepszych par show: Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino. Zdarzało im się już wygrywać odcinek, najwyższymi notami jurorów, a niemal w każdym należą do najlepszych, plasując się na miejscu medalowym.

CZYTAJ TAKŻE: SZALONY ROCK AND ROLL NA PARKIECIE "DANCING WITH THE STARS" [ZDJĘCIA] "DANCING WITH THE STARS" ODCINEK 7. ZOBACZ NAJLEPSZE ZDJĘCIA! [GALERIA]

Póki co nie wszystko wychodzi im równo, widać, że jeszcze sporo pracy przed nimi, ale pomysł na choreografie może się spodobać widzom i wymagającemu jury. Zobaczcie w filmiku jak Agnieszka i Stefano trenują do bollywoodzkiego hitu „Jai Ho" The Pussycat Dolls i Rahmana.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×