Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "M jak miłość"! Co będzie z Kasią?

Losy Kasi i Marcina w "M jak miłość" przyciągają rzesze telewidzów. Okazuje się jednak, że wkrótce ten wątek będzie zakończony, bo Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z serialu!

Multimedia

Agnieszka Sienkiewicz, która wciela się w Kasię Mularczyk, będzie pojawiać się na planie "M jak miłość" jeszcze tylko do końca stycznia 2015 roku. Odcinki z jej udziałem emitowane będą natomiast do końca sezonu.

CZYTAJ TAKŻE: WSZYSTKIE ODSŁONY AGNIESZKI SIENKIEWICZ W "DANCING WITH THE STARS" [ZDJĘCIA] "M JAK MIŁOŚĆ". KASIA W CIĄŻY! AGNIESZKA SIENKIEWICZ POKAZAŁA CIĄŻOWY BRZUSZEK

Agentka aktorki, Aldona Wleklak potwierdziła tę informację portalowi afterparty.pl. - Agnieszka znika z "M jak miłość", ale nie znika z telewizji. Wkrótce będę mogła powiedzieć więcej na ten temat. Decyzję o odejściu z serialu, Sienkiewicz prawdopodobnie podjęła jeszcze przed finałem "Tańca z gwiazdami", ale po rozmowie z Niną Terentiew, dyrektorką programową Polsatu. To w tej stacji ma pojawić się nowa produkcja, w której aktorka ma zagwarantowaną rolę.

Co będzie z Kasią w "M jak miłość"? Tego jeszcze nie wiadomo. Scenarzyści nie zdradzają jak zakończy się jej wątek. Przypomnijmy, że bohaterka, grana przez Agnieszkę Sienkiewicz spodziewa się dziecka, a wkrótce zacznie także przygotowania do ślubu z Marcinem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×