Agnieszka Szulim: Doda próbuje reanimować karierę moim kosztem

Agnieszka Szulim jest przekonana, że jej sądowe spory z Dodą to tylko próba ożywienia zainteresowania mediów swoją osobą przez piosenkarkę.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SZULIM I DODA W SĄDZIE! [WIDEO] RODZICE DODY ZAŁOŻYLI SPRAWĘ PRZECIW AGNIESZCE SZULIM O NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH

Trudno się już doliczyć, ile batalii sądowych toczą ze sobą Agnieszka Szulim oraz Dorota Rabczewska i jej rodzina. Prezenterka pozwała piosenkarkę, później rodzice piosenkarki pozwali prezenterkę, więc sądowe przepychanki mogą trwać jeszcze długo... Do tego tli się konflikt medialny: Doda zarzuciła Szulim, że ta - dzięki aferze - chce promować swój program, teraz Szulim nie pozostała dłużna...

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SZULIM: WNIOSŁAM DO SĄDU PRYWATNY AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO PANI DOROCIE RABCZEWSKIEJ DODA: "FAKT" FABRYKUJE ARTYKUŁY NA POTRZEBY AGNIESZKI SZULIM!

- Ten proces to nic więcej jak kolejna próba reanimacji kariery Doroty Rabczewskiej moim kosztem. Tonący Szulim się chwyta - podsumowała Szulim w rozmowie z "Fleszem" proces, którzy wytoczyli jej rodzice Dody.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×