Agnieszka Szulim nabija się z wypadku Dody. Doda ostro odpowiada!

Żarty Agnieszki Szulim z wypadku, któremu uległa Doda, nie spodobały się piosenkarce.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: DODA MIAŁA WYPADEK! SPADŁA ZE SCENY WYPADEK DODY NA KONCERCIE: TO BYŁ TYLKO I WYŁĄCZNIE WYPADEK

W niedzielnym odcinku programu "Na językach" Agnieszka Szulim w następujący sposób zapowiedziała materiał filmowy na temat Dody, nawiązując do niedawnego wypadku piosenkarki podczas koncertu:

- Teraz wyemitujemy kolejny materiał z cyklu "Spadające gwiazdy" z udziałem Dody. Tym razem to nie ja musiałam wypychać ją z samolotu - powiedziała przekornie Szulim. Zdanie, które w zamierzeniu producentów miało być żartem, zniesmaczyło internautów i samą Dodę, która wydała oficjalne oświadczenie i zarazem list otwarty do Edwarda Miszczaka, w którym jednoznacznie potępia wyemitowany materiał. Zamierza również skierować sprawę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SZULIM: BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ PROGRAMÓW BULWAROWYCH AGNIESZKA SZULIM CHCIAŁABY ZROBIĆ WYWIAD Z KUBĄ WOJEWÓDZKIM

"Wyraża Pan ZGODĘ na emisję programu, który ODUCZA EMPATII czy prostych, ludzkich odruchów jak WSPÓŁCZUCIE. Uważamy to za totalną porażkę, gdy zezwala się na to, by prywatna OBSESJA i kompleks prowadzącej na punkcie Dody prowadziły do publicznego wyśmiewania NIESZCZĘŚCIA! Dostaliśmy setki maili i wiadomości od fanów Dody i nie tylko. Ludzie są OBURZENI wczorajszym odcinkiem, w którym Agnieszka Szulim i zebrani dziennikarze zapomnieli o podstawowych zasadach szacunku i tolerancji . Nie wnikamy w to, jak głęboko i wytrwale Agnieszka Szulim "WYRABIAŁA" swoją ciężka "pracą" układy ,które pozwoliły na emisje tego oburzającego odcinka, ale liczymy ,ze stacja TVN NIE BAZUJE NA WYŚMIEWANIU CHORÓB, WYPADKÓW, NIESZCZĘŚĆ, CIERPIENIA, INWALIDZTWA W POGONI ZA WYŻSZĄ OGLĄDALNOŚCIĄ" - czytamy w oświadczeniu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×