Agnieszka Szulim zaprasza na 4. sezon "Na językach"

Co jest dźwignią show-biznesu? Czy w każdej plotce tkwi ziarno prawdy? Kim są osoby z pierwszych stron gazet? Co się dzieje za kulisami największych polskich imprez, a także kto z kim, kiedy i dlaczego?

Multimedia

"NA JĘZYKACH" OD NIEDZIELI, 7 WRZEŚNIA O GODZ. 22 W TVN!

Świat, który kiedyś był niedostępny, dziś jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy włączyć "Na językach" – program, który nie boi się pokazywać więcej, komentować inaczej, chwalić niszowe i ganić popularne!

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SZULIM O CELEBRYTKACH: TO NIE SĄ MOJE PRZYJACIÓŁKI AGNIESZKA SZULIM: NIE WSZYSCY MNIE LUBIĄ. JESTEM TROCHĘ ZŁOŚLIWA

Agnieszka Szulim udowodniła już, że za cenę prawdy zawsze jest gotowa stanąć do walki. Bezkompromisowa i nieugięta. Co tydzień, wraz ze swoimi gośćmi – doświadczonymi dziennikarzami, kieruje światła na tematy z pierwszych stron gazet, największe wydarzenia, ścianki prasowe, afery i skandale. Prześwietlenie jest bezlitosne. Jedno jest pewne, w starciu plotka – prawda, zawsze wygrywa ta druga.

Program "Na językach" w nowym sezonie pozostanie na straży swojego kodeksu. Nie będzie owijać w bawełnę, zamiatać pod dywan i szukać wymówek. Będzie za to pierwszym źródłem informacji, weryfikatorem i demaskatorem. A jak wiadomo, co w programie to „na językach” całej Polski.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×