Agnieszka Szydłowska po 15 latach zwolniona z TVP. "Wiedziałam, że to będzie następstwem mojego wystąpienia w Senacie"

Agnieszka Szydłowska po 15 latach została zwolniona z TVP Kultura. Dziennikarka poinformowała w mediach społecznościowych, że pracodawca podziękował jej za współpracę przez telefon. Co było przyczyną zwolnienia prowadzącej programu "Niedziela z..."?

Multimedia

Agnieszka Szydłowska w TVP Kultura prowadziła program "Niedziela z…". W czwartek (20.08) za pośrednictwem Facebooka poinformowała, że po 15 latach pracy została zwolniona. Szydłowska informację o wypowiedzeniu miała otrzymać telefonicznie.

Po 15 latach pracy, wielu godzinach potu i wspaniałości zwolnienie mnie z TVP Kultura (przez telefon) trwało 2 minuty. Alleluja! - napisała w mediach społecznościowych dziennikarka.

Marcelina Zawadzka musi ratować oglądalność programu śniadaniowego TVP! Wróci mimo poważnych oskarżeń?Zobacz więcej

Co było przyczyną zwolnienia prowadzącej programu "Niedziela z..."? Szczegóły nie zostały ujawnione, ale jak sugeruje była już pracownica TVP, powodem mogło być jej głośne odejście z radiowej Trójki oraz jej wystąpienie podczas posiedzenia komisji senackiej w sprawie sytuacji w Programie III Polskiego Radia.

Z chmur spadł telefon, który dzisiaj rano w 2 minutowej rozmowie z szefową stacji powiadomił mnie o zakończeniu współpracy TVP Kultura ze mną. Przy scenie alternatywnej opolskiego festiwalu, Tygodniku Kulturalnym i Niedzieli z...Wiedziałam, że to będzie następstwem mojego wystąpienia w Senacie więc szoku nie ma. 15 lat miałam niesłychaną możliwość i w radiu i w telewizji realizować misję i promować artystów. Mam pewność, że byłam uczciwa, pracowałam ciężko i że było warto. TVP Kultura dała mi szansę na realizację wielu wyzwań, bajeczne spotkania i gigantyczne emocje. Była idealnym dopełnieniem radia. Ta adrenalina programów czy gal/ festiwali realizowanych na żywo! Ależ dużo super momentów mam w głowie. W telewizji poznałam też niesamowitych profesjonalistów wszystkich dziedzin. I na zawsze moim ukochanym miejscem pozostanie charakteryzatornia - prawdziwe serce tej instytucji ♥️ Strasznie mi żal, że walec politycznej układności zabił dzisiaj Tygodnik Kulturalny - forum wymiany myśli o kulturze. Kawał dobrej roboty to był. A teraz łapię pion i żegnając stare patrzę w przyszłość - dodała na Instagramie Szydłowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×