Agnieszka Więdłocha zagra w nowych "Gwiezdnych Wojnach"?!

Agnieszka Więdłocha być może pojawi się nowych "Gwiezdnych Wojnach", które zamierza nakręcić wytwórnia Disneya.

Multimedia

Agnieszka Więdłocha, która przez wiele osób jest uważana za jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia, próbuje swoich sił w zagranicznych produkcjach. Aktorka zdradziła, że być może będzie można ją oglądać w nowej wersji kultowych "Gwiezdnych Wojen". CZYTAJ TAKŻE: DLACZEGO AGNIESZKA WIĘDŁOCHA ODESZŁA Z "M JAK MIŁOŚĆ"? ODCHODZI WIĘDŁOCHA, POSYPIE SIĘ "M JAK MIŁOŚĆ"?

- Niedawno pojechałam na casting do Londynu do najnowszych Gwiezdnych Wojen, które zamierza nakręcić wytwórnia Disneya. To był impuls, rzuciłam wszystko i wsiadłam w samolot. Przekonał mnie do tego znajomy, bo mimo wszystko jestem osobą niepewną siebie i nieśmiałą. Pełno we mnie sprzeczności (śmiech). Jednak stwierdziłam, że może warto spróbować - opowiedziała w rozmowie z iWoman.pl.

Aktorka nie zdradziła, czy udało jej się dostać angaż, zapewnia jednak, że została zauważona. - To było niesamowite doświadczenie i nie żałuję tego. Tym bardziej, że w tłumie kilku tysięcy osób zostałam zauważona. To bardzo budujące. Potwierdza też, że warto nie bać się podejmowania zaskakujących decyzji - przekonywała.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×