Agnieszka Włodarczyk była przemęczona pracą

Jakiś czas temu Agnieszka Włodarczyk zniknęła z życia towarzyskiego i zawodowego. "Kiedy dostawałam kolejne propozycje pracy, to chciało mi się płakać".

Multimedia

Agnieszka Włodarczyk po dłuższej przerwie wraca do życia publicznego. Jej dość długą nieobecność w mediach tłumaczono brakiem ofert zawodowych. Włodarczyk zapewnia, że przede wszystkim chciała odpocząć, bo wcześniej pracowała zbyt wiele. Okres przerwy sprawił też, że aktorka mogła przemyśleć wiele spraw i podjąć decyzje o zmianach w swoim życiu.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA WŁODARCZYK O UDZIALE W "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" AGNIESZKA WŁODARCZYK W PROGRAMIE "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

  • ...ja mogę powiedzieć jak zmieniły się moje priorytety. Zamiast chodzić na imprezy, wolę angażować się w pomoc zwierzętom, współpracować z fundacjami działającymi na ich rzecz. W taki właśnie pozytywny sposób, dla szczytnego celu wolę wykorzystywać swoją popularność. A nie po to, by pokazywać się na ściankach w pożyczonych ciuchach, udając, że są moje. Ja sama zresztą często mam ochotę wyjść trzy razy w tej samej sukience, żeby udowodnić, że nasz show-biznes to wcale nie jest Hollywood… - powiedziała Agnieszka Włodarczyk "Gwiazdom".

Jednak, by te zmiany były możliwe, aktorka musiała z czegoś zrezygnować. Potrzebny był jej okres wyciszenia.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA WŁODARCZYK NIE MOŻE ZNALEŹĆ PRACY? AGNIESZKA WŁODARCZYK: NAJPIERW ŚLUB, POTEM DZIECKO

- Zrobiłam sobie przerwę, wreszcie miałam czas, aby wszystko w życiu poukładać. Wcześniej miałam sporo pracy. Zaczęło się od "Jak oni śpiewają", potem były "Gwiazdy tańczą na lodzie", potem znowu "Jak oni śpiewają", a do tego wszystkiego dwa seriale w dwóch różnych miastach i zdjęcia do fabuły. A jakby tego było mało, jeszcze koncertowałam. W pewnym momencie poczułam ogromne zmęczenie i marzyłam o odpoczynku. Do tego stopnia, że kiedy dostawałam kolejne propozycje pracy, to chciało mi się płakać. A teraz z wielką radością biorę udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" - wyznała Włodarczyk.

Komentarze

Skomentuj
  • Anonim (gość)

    Pani Agnieszka Włodarczyk popełniła trochę błędów. Nie jest to jednak powód by ją dyskryminować i wykluczyć z życia medialnego. Osobiście lubię ją oglądać w różnych projektach. Dodatkowo kocha zwierzęta to duża wartość. Sądzę, że dla niej była to cenna lekcja z której wyciągnęła wnioski.

    12.10.2017 23:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×