Agnieszka Włodarczyk w programie "Najlepszy w mieście" [WIDEO]

W kolejnym odcinku programu "Najlepszy w mieście" w TTV pojawi się Agnieszka Włodarczyk!

Multimedia

To właśnie w Łodzi – siedmiuset tysięcznym mieście znajduje się aż 85 salonów groomerskich. Kto to jest groomer zapytacie i czym się zajmuje. Otóż groomer to po prostu psi fryzjer. I właśnie z trzema psimi fryzjerkami spotykamy się w najbliższym odcinku programu. To Magda Błońska, Monika Malinowska i Ola Oszowa powalczą o tytuł "Najlepszej w mieście". Ich klienci będą je oceniać szczekaniem i merdaniem ogonem. Która z nich najlepiej zdobywa psie serca? Której przypadnie "psia" korona? O tym zadecydują jurorzy.

W tym odcinku ich prace oceni: Katarzyna Bargiełowska – psi psycholog i nie kto inny jak wielka miłośniczka psów wszelkiej maści – aktorka i piosenkarka - Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk przyjęła zaproszenie do programu, ponieważ sama czynnie angażuje się w akcje charytatywne na rzecz zwierząt i prowadzi tymczasowy dom dla zwierząt. Wystąpiła w autorskiej kampanii przeciwko wykorzystywaniu zwierząt do celów doświadczalnych, a w ubiegłym roku zaadoptowała kolejnego psa – Leona. Teraz oceni pracę groomerek.

"Najlepszy w mieście" - premiera w niedzielę, 31 stycznia o godz. 14:45!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×