Agnieszka Włodarczyk żali się na los ciężarnych w Polsce! "W zasadzie niczego mi nie wolno"

Agnieszka Włodarczyk, która niedawno oświadczyła, że spodziewa się dziecka, teraz żali się na swój los. Przyznała, że jest jej ciężko, bo niczego jej nie wolno! O co chodzi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Agnieszka Włodarczyk początek ciąży spędziła w Indonezji, ale teraz już wróciła do Polski. Okazuje się jednak, że nie najlepiej znosi ten czas w kraju! Zamieściła w sieci długi wpis, w którym żali się na los ciężarnych w Polsce.

Agnieszka Włodarczyk eksponuje ciążowe krągłości na scenie. Wygląda obłędnie!Zobacz więcej

Aktorka przyznała, że w ojczyźnie ciężarne traktuje się zupełnie inaczej niż w Indonezji - tu czuje, że niczego jej nie wolno! Zaczęła też martwić się już, jak będzie wyglądał jej poród.

Wystarczył mi miesiąc w Polsce i nagle się okazuje, że w zasadzie niczego mi nie wolno. Że sushi czy tatara nie wolno to wiem. Ale ostatnio usłyszałam o jajkach! Masaży nie wolno, mimo że nogi puchną, kropli do nosa nie wolno, mimo że nie można swobodnie oddychać, na wszystko trzeba uważać i wszystkiego się bać. Zaczyna się myślówa, co będzie przy porodzie, czy dam radę, jaki szpital itd. – napisała na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk przyznała wprost, że kiedy była w Azji, jej sytuacja była zupełnie inna. - Nie było we mnie grama strachu o cokolwiek. - dodała.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Krzystek (gość)

  Ja urodziłam dwoje dzieci do końca pracowalam nie dostałam becikowego ani 500+ rodzinnego też nie dostałam bo oboje z mężem pracowaliśmy i zarobki przekraczały o10zł.Dzieci wychowałam i nigdy mi nikt nie dał Przeżyć się dało i całkiem nie źle

  13.03.2021 15:35
 • Iwona (gość)

  Teraz to tylko covit 19 straszą ,współczuję kobietom które dopadło nosić ciążę i rodzić w tym okropnym czasie,a co facet może wiedzieć na temat porodu że zabiera wielce głos i wtem sposób się wyraża ,nie powiem co o nim można tylko pomyslec

  13.03.2021 15:20
 • Ewa (gość)

  Masz rację Agnieszko,tak jest w naszym kraju,namawiają tylko dzieci rodzic a potem zostawiają na pastwę losu ,kobiety są bezradne niestety

  13.03.2021 15:15
 • Ewa (gość)

  Ale się pięknie wyrażasz,zostawię bez komentarza

  13.03.2021 15:11
 • Max (gość)

  A kim ty w ogóle jesteś !?. Nie podoba się Polska to kupuj bilet i spiep**aj rodzić do Indonezji i nie narzekaj.

  13.03.2021 11:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×