Agnieszka Woźniak-Starak o pierwszych świętach bez Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa poruszają do łez!

Agnieszka Woźniak-Starak z okazji świat wielkanocnych złożyła fanom piękne życzenia. Dziennikarka opowiedziała przy tym, jak wygląda jej pierwsza Wielkanoc bez Piotra Woźniaka-Staraka.

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak o Wielkanocy bez męża, Piotra Woźniaka-Staraka

Poruszające wideo pojawiło się na profilu Agnieszki Woźniak-Starak w Niedzielę Wielkanocną 2020. Dziennikarka złożyła swoim fanom piękne życzenia wielkanocne. Przy okazji podzieliła się z refleksją dotyczącą Wielkanocy w obliczu pandemii koronawirusa. Agnieszka Woźniak-Starak przyznała szczerze, że kwarantanna jej nie straszna, bo jej osobista trwa już od jakiś ośmiu miesięcy.

Dla mnie te święta będą bardzo trudne. Nie tylko dlatego, że jest kwarantanna, bo akurat do kwarantanny zdążyłam się przyzwyczaić. Ja moją przechodzę od ośmiu miesięcy. Będą trudne nie tylko dlatego, że jak wielu z was nie spotkam się dzisiaj z moimi rodzicami, ani jutro. Ale przede wszystkim dlatego, że nie ma Piotrka i nie mówię tego po to, żebyście mi współczuli, bo ja naprawdę daję radę. Na każdym kroku szukam powodów do uśmiechu i udaje się je znaleźć [...] Wiem, że jest trudno. Wiem, że martwicie się o to, co będzie jutro, ale jeżeli dzisiaj jesteście ze swoimi ukochanymi, mężami, ze swoimi partnerami, partnerkami, żonami, ze swoimi dziećmi, to nawet jeśli nie możecie się spotkać z całą rodziną to pamiętajcie - jesteście szczęściarzami. Nie wszyscy mają takie szczęście. I tych, którzy spędzają samotnie święta, nie tylko święta, ale cały ten czas izolacji, przytulam najmocniej jak potrafię - powiedziała dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy! Będzie współpracować z Kubą Wojewódzkim?Zobacz więcej

Jej słowa poruszyły tysiące internautów. -Bardzo mądre słowa!, -Jesteś niesamowita Aga, -Wytrwałości i spokoju - to tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się pod postem Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie.

Zobacz galerię

Piotr Woźniak-Starak nie żyje - co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Ciało producenta odnaleziono kilka dni później. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak odbył się 30 sierpnia.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • kotka (gość)

  ja sie wzruszylam

  12.04.2020 19:11
 • panisko (gość)

  zaraz ""celebryta""napisze ze piesek nie mial wyproznienia,albo ma problem z umalowaniem oka....

  12.04.2020 19:10
 • kika (gość)

  a kogo to obchodzi....zenada...

  12.04.2020 19:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×