Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy, ale nie w stacji TVN!

Agnieszka Woźniak-Starak po nagłej śmierci męża w sierpniu br., wycofała się z życia publicznego. Jak podaje jednak jeden z tabloidów, od nowego roku dziennikarka zamierza wrócić już do pracy. Nie zobaczymy jej jednak w TVN! Co będzie robić Agnieszka Woźniak-Starak? Sprawdź szczegóły w tekście poniżej!

Multimedia

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy!

Nie tak dawno, bo w listopadzie br. Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Dorotą Wellman przyznała, że tęskni za telewizją, ale po śmierci męża nie wyobraża sobie już powrotu do branży rozrywkowej.

Piotr Woźniak-Starak w chwili śmierci był pod wpływem narkotyków? Są kolejne wyniki badań!Zobacz więcej

Jak dowiedział się jednak "Super Express" wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku zamierza od nowego roku wrócić do pracy. Nie zobaczymy jej jednak na antenie stacji TVN! Karierę dziennikarską będzie kontynuowała tylko w radiu.

"SE" donos, że Agnieszka Woźniak-Starak przyjęła propozycję od newonce.radio, na którego antenie ma już wkrótce poprowadzić typowo kobiecą audycję. Do przyjęcia tej oferty miał ją podobno namawiać Kuba Wojewódzki, który z Piotrem Kędzierskim również pracuje w newonce.radio.

Agnieszka chce wracać małymi kroczkami — czytamy w "Super Expressie".

Zobacz galerię

Piotr Woźniak-Starak nie żyje- co się wydarzyło?

W nocy z 17 na 18 sierpnia około godziny 2:00 motorówka, którą płyną Piotr Woźniak-Starak i 27-letnia kobieta podczas zakrętu przewróciła się. Oboje znaleźli się w wodzie, jednak kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Około godz. 04 dryfującą łódkę zauważyli rybacy i zgłosili ten fakt policji. - O godz. 4 nad ranem (w niedzielę - red.) otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - powiedział mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji, którego cytuje Onet.pl. Na miejsce przebyli policjanci oraz ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Motorówka miała wyłączony silnik. W trakcie poszukiwań, na brzegu znaleziono kobietę. Była w dobrym stanie. Ciało producenta odnaleziono kilka dni później. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Starak odbył się 30 sierpnia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×