agnieszka żulewska

"Rojst" [RECENZJA]. Martwe prostytutki i działacze partyjni, ubecy i przeboje lat 80., czyli serialowa petarda od Showmax. Netflix, HBO i CANAL+ mają konkurencję

„Bycie dobrym człowiekiem w tym mieście naprawdę nie jest łatwe. Być może nawet niewykonalne. Coś tutaj, ku**a, wisi w powietrzu.”. Tymi słowami w świat serialu „Rojst”, w prologu do produkcji, wprowadza widzów bohater kreowany przez Piotra Fronczewskiego. Doskonale oddaje to klimat serialu autorstwa Jana Holoubka – mroczny, duszny, ale jednocześnie też ironiczny i kolorowy. Oto nasza recenzja dwóch pierwszych odcinków nowego serialu Showmax pt. „Rojst”.

19.08.2018Recenzje

"Rojst". Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik i Zofia Wichłacz opowiedzieli nam o nowym serialu Showmax! W kogo się wcielają? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w niedzielę, 19 sierpnia, na platformie Showmax zadebiutuje kryminalny serial Jana Holoubka pt. "Rojst". Mieliśmy okazję porozmawiać z gwiazdami produkcji: Andrzejem Sewerynem, Dawidem Ogrodnikiem, Zofią Wichłacz, Agnieszką Żulewską, Jackiem Belerem oraz Nel Kaczmarek, którzy opowiedzieli nam o serialu. Sprawdźcie nasz materiał! Jaki będzie "Rojst"?

18.08.2018Rojst

"Demon". Pamięć o rzeczywistości zbudowanej na trupach [RECENZJA]

Wraz z odejściem Marcina Wrony polskie kino straciło bardzo wiele. Ostatni film tarnowskiego reżysera jest tego największym potwierdzeniem – „Demon” to kawał świetnego kina. Opowieść, wręcz naszpikowana licznymi odniesieniami zarówno do polskiej kinematografii, jak i literatury, wciąga i elektryzuje. Przy tym także ogromnie fascynuje, a wszelkie niedopowiedzenia pozostawiają otwarta furtkę do wielu interpretacji.

22.05.2017Recenzje

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×