agustin egurrola

"You Can Dance – Nowa Generacja 2". Katarzyna Cichopek zachwyca na planie programu TVP! Odważny dekolt Edyty Herbuś

Za nami prasowy dzień na planie programu "You Can Dance – Nowa Generacja 2". Dziennikarze i fotoreporterzy mieli okazję przyjrzeć się pracy nowego jury "You Can Dance - Nowa generacja", jednak uwagę wszystkich skradła Katarzyna Cichopek, która wyglądała olśniewająco! Trudno było nie zwrócić uwagi również na Edytę Herbuś i jej dość odważny dekolt.

28.07.2022You Can Dance - Nowa generacja

"You Can Dance - Nowa generacja". Znany jest już pełny skład jury! Katarzyna Cichopek potwierdziła plotki o jej występie w programie

Ostatnimi czasy spekulowano o tym, jak będzie wyglądał skład jury w najnowszej edycji programu "You Can Dance - Nowa generacja". Wówczas z występem w słynnym tanecznym show łączono m.in. Katarzynę Cichopek, jednak nie było do końca pewne, w jakiej roli miałaby się pojawić w programie. Teraz aktorka postanowiła potwierdzić medialne doniesienia na temat jej udziału w "You Can Dance". Znany jest już pełny skład jury!

13.07.2022You Can Dance - Nowa generacja

"You Can Dance - Nowa Generacja". Agustin Egurrola o rodzinie i córce. Carmen nie pójdzie w jego ślady? Ma inną pasję! "Budzi to mój niepokój"

Agustin Egurrola to jeden z najpopularniejszych choreografów w Polsce. Juror nowego programu TVP - "You Can Dance - Nowa Generacja", pochwalił się rodziną w mediach społecznościowych. W rozmowie z nami opowiedział o córce Carmen, która wybrała inną drogę. Czym zajmuje się pociecha Agustina Egurroli?

25.10.2021You Can Dance - Nowa Generacja

"You Can Dance - Nowa Generacja". Oto jurorzy i prowadząca nowego programu tanecznego dla najmłodszych. Poznaj ich bliżej!

"You Can Dance - Nowa Generacja" to pierwszy w Polsce program taneczny dla najmłodszych. Występy dzieci ​w wieku 8-13 lat oceniają Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz przewodniczący jury, Agustin Egurrola. Taneczne show prowadzi jedna z najbardziej uzdolnionych polskich tancerek, Ida Nowakowska. Poznajcie ich bliżej. ​

10.10.2021You Can Dance - Nowa Generacja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×