„Akacjowa 38” odcinek 13. Zakonnice wyrzucają Manuelę z klasztoru. Jej córka Inocencia zostaje gdzieś wywieziona! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 13. odcinku serialu „Akacjowa 38” zobaczymy, jak Blasa zostaje zwolniona za to, że poleciła swojej pani lekarza, którzy leczy bezpłodność podejrzanymi metodami. Z kolei Manuela zostaje przez zakonnice wyrzucona, a jej córka Inocencia.. gdzieś po prostu wywieziona! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Akacjowa 38”.

Multimedia

„AKACJOWA 38” ODCINEK 13. W ŚRODĘ, 25.01.2023, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 13.

Blasa zostaje zwolniona za to, że poleciła swojej pani lekarza, którzy leczy bezpłodność podejrzanymi metodami. Zakonnice wyrzucają Manuelę z klasztoru. Inocencia zostaje gdzieś wywieziona. Don Maximiliano przechodzi zawał. Żyje, ale trzeba go leczyć. Kuracja jest kosztowna, a jego żona Rosina nie ma pieniędzy. Jej córka Leonor obiecuje, że zdobędzie potrzebne fundusze.

Zobacz galerię

Espinosa zostaje zdyskredytowany w oczach Cayetany! Zobacz więcej

Na antenie TVP 2 z początkiem roku pojawiła się nowa produkcja - serial „Akacjowa 38”. Zastąpiła ona emitowany od marca ubiegłego roku serial „Zranione ptaki”, który pokochali polscy widzowie.

„AKACJOWA 38” - O CZYM JEST SERIAL?

Jest rok 1899. Justo - bogaty, zły i agresywny mąż, wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę, Carmen, która jest w zaawansowanej ciąży. Ta, w odruchu samoobrony, uderza go twardym narzędziem w głowę i jest pewna, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą, zabierając Justo cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Wywożą ciało Justa i zagrzebują je płytko w lesie. W trakcie ucieczki Carmen rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją (Inocencia to po polsku Niewinność). Jej matka decyduje, że małą trzeba zostawić w przyklasztornym przytułku. Carmen przysięga sobie, że po nią wróci. Jadą pociągiem do miasta, gdzie przebywa brat Carmen, Pablo. Carmen krwawi i jest umierająca. Pablo sprowadza lekarza, Germana, który ratuje jej życie. Najwyraźniej lekarz zaczyna się też nią interesować jako mężczyzna. Pablo decyduje, że matka i siostra muszą zmienić imiona i odtąd przybierają imiona Guadalupe i Manuela.

Ten serial zastąpi uwielbiane „Zranione ptaki”! Kto wciela się w bohaterów telenoweli? Zobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×