„Akacjowa 38” odcinek 17. Uliczna zabawa nie dla wszystkich jest źródłem radości! Celia konfrontuje się z wdową romansującą z jej mężem [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 17. odcinku serialu „Akacjowa 38” zobaczymy, jak wszyscy szykują się do tańcowania na ulicy. Nie dla wszystkich będzie ona źródłem radości! Celia konfrontuje się z wdową, która przyznaje się do romansu z jej mężem i radzi jej, by odpłacała mu tą samą monetą. Czy zdoła utrzeć mu nosa podczas festynu? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Akacjowa 38”.

Multimedia

„AKACJOWA 38” ODCINEK 17. WE WTOREK, 31.01.2023, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 17.

Celia konfrontuje się z wdową, która przyznaje się do romansu z jej mężem i radzi jej, by odpłacała mu tą samą monetą. Twierdzi, że Felipe to kobieciarz. Casilda chodzi głodna z powodu kryzysu finansowego swoich państwa. Wydawca Ribero drze teksty Leonor nie czytając ich i radzi jej, nie przebierając w słowach, by jako kobieta zajęła się haftem, a nie pisaniem. Wszyscy wybierają się na uliczną zabawę. Celia z nadzieją, że zatańczy z nią Victor. Ale on wybiera Marię Luisę.

Zobacz galerię

Zakonnice wyrzucają Manuelę z klasztoru. Jej córka Inocencia zostaje gdzieś wywieziona!Zobacz więcej

Na antenie TVP 2 z początkiem roku pojawiła się nowa produkcja - serial „Akacjowa 38”. Zastąpiła ona emitowany od marca ubiegłego roku serial „Zranione ptaki”, który pokochali polscy widzowie.

„AKACJOWA 38” - O CZYM JEST SERIAL?

Jest rok 1899. Justo - bogaty, zły i agresywny mąż, wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę, Carmen, która jest w zaawansowanej ciąży. Ta, w odruchu samoobrony, uderza go twardym narzędziem w głowę i jest pewna, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą, zabierając Justo cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Wywożą ciało Justa i zagrzebują je płytko w lesie. W trakcie ucieczki Carmen rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją (Inocencia to po polsku Niewinność). Jej matka decyduje, że małą trzeba zostawić w przyklasztornym przytułku. Carmen przysięga sobie, że po nią wróci. Jadą pociągiem do miasta, gdzie przebywa brat Carmen, Pablo. Carmen krwawi i jest umierająca. Pablo sprowadza lekarza, Germana, który ratuje jej życie. Najwyraźniej lekarz zaczyna się też nią interesować jako mężczyzna. Pablo decyduje, że matka i siostra muszą zmienić imiona i odtąd przybierają imiona Guadalupe i Manuela.

Ten serial zastąpi uwielbiane „Zranione ptaki”! Kto wciela się w bohaterów telenoweli? Zobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×