„Akacjowa 38” odcinek 51. Celia jest załamana. Przez upadek jej marzenie o byciu mamą zostało pogrzebane! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 51. odcinku serialu „Akacjowa 38” zobaczymy, jak służące z Akacjowej wspólnie pomagają Herminii, która wylądowała na ulicy. Celia jest kompletnie załamana - wie, że to koniec marzeń o byciu mamą... Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu „Akacjowa 38”.

Multimedia

„AKACJOWA 38” ODCINEK 51. W PONIEDZIAŁEK, 20.03.2023, O GODZ. 18:45 w TVP2! - SPRAWDŹ STRESZCZENIE ODCINKA 51.

Służące z Akacjowej 38 postawiają wspólnie pomóc Herminii, która spędziła noc na ulicy. Don Maximiliano chce dołączyć do karcianych wieczorów, które organizuje Victor. Celia jest przygnębiona i odmawia przyjmowania posiłków. Wie, że nie ma już szansy, by urodzić dziecko. Cayetana poucza ją, jak wykorzystać tę sytuację, by zdominować Felipe.

Zobacz galerię

Dochodzi do strzelaniny! Manuela boi się wydania, a Trini zostaje zmuszona do ukrywania anarchisty!Zobacz więcej

Na antenie TVP 2 z początkiem roku pojawiła się nowa produkcja - serial „Akacjowa 38”. Zastąpiła ona emitowany od marca ubiegłego roku serial „Zranione ptaki”, który pokochali polscy widzowie.

„AKACJOWA 38” - O CZYM JEST SERIAL?

Jest rok 1899. Justo - bogaty, zły i agresywny mąż, wraca nocą do domu i usiłuje zgwałcić żonę, Carmen, która jest w zaawansowanej ciąży. Ta, w odruchu samoobrony, uderza go twardym narzędziem w głowę i jest pewna, że go zabiła. Ucieka z domu wraz ze swoją matką, Teresą, zabierając Justo cenny zegarek, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Wywożą ciało Justa i zagrzebują je płytko w lesie. W trakcie ucieczki Carmen rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją (Inocencia to po polsku Niewinność). Jej matka decyduje, że małą trzeba zostawić w przyklasztornym przytułku. Carmen przysięga sobie, że po nią wróci. Jadą pociągiem do miasta, gdzie przebywa brat Carmen, Pablo. Carmen krwawi i jest umierająca. Pablo sprowadza lekarza, Germana, który ratuje jej życie. Najwyraźniej lekarz zaczyna się też nią interesować jako mężczyzna. Pablo decyduje, że matka i siostra muszą zmienić imiona i odtąd przybierają imiona Guadalupe i Manuela.

„Akacjowa 38”. Obsada

W hiszpańskiej produkcji z 2015 r. występuje szereg znakomitych aktorów.

Sheyla Fariña jako Carmen/Manuela
Carlos Serrano-Clark jako Pablo
Sara Miquel jako Cayetana
Roger Berruezo jako German
David Venancio Muro jako Servando Gallo
Sandra Marchena jako Rosina Rubio
Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
Juanma Navas jako Ramón Palacios
Jorge Pobes jako Liberto
Marc Parejo jako Felipe Álvarez-Hermoso
Amparo Fernández jako Susana de Séler
Marita Zafra jako Casilda Escolano
Rebeca Alemany jako Lolita

Jako Levent rozkochał w sobie fanki! Jaki jest prywatnie? [TYLKO U NAS, WYWIAD]Zobacz więcej

Nowy serial, który Telewizja Polska będzie emitować na kanale TVP2 liczy łącznie 1483 odcinki. Hiszpańska produkcja przejmie miejsce na antenie poprzednio zarezerwowane dla tureckiej telenoweli o losach Meryem i Leventa. Serial zadebiutował na antenie telewizyjnej Dwójki w poniedziałek 9 stycznia 2023 roku o godzinie 18:45. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 18:45.

Dwa śluby, porwanie i podwójne aresztowanie. Tak się kończy turecki serial!Zobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×