"Akademia Pana Kleksa". Nowe informacje o stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego. Aktor nie prędko pojawi się na scenie

Od pewnego czasu Piotr Fronczewski musi zmagać się z wieloma problemami zdrowotnymi. Choć stan aktora systematycznie się poprawia, to według najnowszych doniesień, zdaniem jego rodziny, jest on jeszcze zbyt słaby, aby ponownie powrócić do aktorstwa.

Multimedia

Problemy zdrowotne Piotra Fronczewskiego

Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów Piotr Fronczewski od dłuższego czasu zmaga się z różnymi problemami zdrowotnymi. W 2018 roku gwiazda "Rodziny zastępczej" musiała przejść kolejną operację serca. Było to spowodowane arytmią, z którą aktor zmaga się od wielu lat. Innym razem Piotr Fronczewski musiał przejść operację wszczepienia zastawki serca. Z czasem aktor znany z tytułowej roli w filmie "Akademia pana Kleksa" zaczął miewać problemy z biodrem, które w pewnym momencie urosły do tego stopnia, że niezbędna była operacja. Choć aktualnie sytuacja zdrowotna Piotra Fronczewskiego stale się poprawia, to mężczyzna musi na siebie bardzo uważać.

Już wiadomo, kto zastąpi Piotra Fronczewskiego? Na liście znane nazwiska! Zobacz więcej

Rodzina o stanie zdrowia Piotra Fronczewskiego

Aktualnie Piotr Fronczewski cieszy się dobrym zdrowiem. Jednak z powodu wcześniejszych problemów z sercem oraz przebytej operacji wstawienia zastawki, musi mocno ograniczyć swoją aktywność zawodową. Na łamach tygodnika "Rewia" rodzina aktora miała poinformować o jego aktualnej sytuacji zdrowotnej oraz o zaleceniach lekarzy, do których aktor powinien się stosować.

Wszystko poszło dobrze i aktor czuje się coraz lepiej, ale jest jeszcze na tyle słaby, że rodzina na pewno nie pozwoli mu się przemęczać - możemy przeczytać w "Rewii".

Aktor aktualnie ma znajdować się pod opieką lekarzy, w tym jego córki i zięcia, którzy z zawodu są lekarzami. Członkowie rodziny mają mu zwracają uwagę, że teraz najlepszy dla niego będzie spokój i odpoczynek.

Choć Piotr Fronczewski bardzo tęskni za aktorstwem, na razie nie ma mowy, aby przy takiej obstawie nie słuchał zaleceń lekarzy. A oni sławnego pacjenta upominają, aby dał swemu sercu tak długi urlop, jaki będzie konieczny - podkreślił informator "Rewii".

Zobacz galerię

Niezapomniane role Piotra Fronczewskiego! "Rodzina zastępcza", "Akademia Pana Kleksa" i inne kultowe produkcje z mistrzemZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×