"Akademia policyjna". Marion Ramsey nie żyje! Gwiazda kultowej komedii miała 73 lata

Nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich fanów filmu "Akademia policyjna". 7 stycznia 2021 roku zmarła jedna z ikon tej produkcji, aktorka Marion Ramsey. Gwiazda kultowej komedii miała 73 lata.

Multimedia

Marion Ramsey nie żyje. Aktorka, którą publiczność najbardziej kojarzy z roli policjantki Laverne Hooks w filmie "Akademia policyjna", zmarła 7 stycznia 2021 roku. Miała 73 lata. Przyczyna jej śmierci nie jest znana, wiadomo jedynie, że aktorka ostatnio bardzo chorowała.

Andrzej Piaseczny na skandalicznym wideo wulgarnie wyraża, co myśli o PiS! Wokalista straci pracę w programie TVP?Zobacz więcej

Marion Ramsey urodziła się 10 maja 1947 roku w Filadelfii. Aktorską karierę rozpoczęła na Broadwayu. Jedną z pierwszych produkcji z jej udziałem był serial "Cos" z 1976 roku, jednak największą sławę przyniosła jej "Akademia policyjna" (1984). Aktorka zagrała w sześciu częściach cyklu.

Inne role nie przyniosły jej już takiej sławy. W 2001 roku zagrała w filmie "Maniacy", rok 2003 przyniósł rólkę w "Przepisie na kataklizm", a w ostatnich latach przewinęła się przez ekran w takich produkcjach jak m.in. "Return to Babylon" (2013), "Wal-Bob's" (2014) oraz "Lawalantula" (2015) i "Lawalantula 2" (2016).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×