akpa

"Sanatorium miłości 2". Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie TVP. Dzisiaj Stenia korzysta z życia i zachwyca formą! Jak się zmieniła?

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Audycja okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem okazało się, że widzowie wręcz łakną oglądania miłosnych uniesień seniorów. W 2. edycji "Sanatorium miłości" brała udział Stanisława Kowalska, którą wszyscy nazywali Stenią. Uczestniczka show myślała, że znalazła tam miłość, ale ta relacja skończyła się wielką awanturą! Co dzisiaj robi Stenia?

08.08.2022Sanatorium miłości

"Królowe życia". Izabela Macudzińska-Borowiak pochwaliła się metamorfozą. Schudła osiem kilogramów!

Izabela Macudzińska-Borowiak za sprawą programu "Królowe życia" zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Jej fani chętnie śledzą ją w mediach społecznościowych, kibicując w nowych przedsięwzięciach. Sama Izabela chętnie dzieli się tym, co u niej w życiu się dzieje. Efektami metamorfozy również postanowiła się podzielić ze swoimi obserwatorami.

08.08.2022Królowe życia

"Sanatorium miłości". Marek Szir celebruje urodziny! W programie Marty Manowskiej znalazł miłość! Wiemy, co słychać u seniora

Marek Szir był jednym z kuracjuszy 4. edycji programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości". W uroczym uzdrowisku w Polanicy-Zdrój znalazł miłość - uczucie połączyło go z Natalią. Senior, który obchodzi 66. urodziny zdradził Telemagazyn.pl, jak się czuje w dniu urodzin. Przypominamy sylwetkę Marka, którego spokojna natura zdobyła sympatię widzów!

08.08.2022Sanatorium miłości

"Gogglebox. Przed telewizorem". Ewa Mrozowska odchodzi z programu! "Zasady którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udział"

Ewa Mrozowska od ośmiu lat pojawiała się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Wraz z Sylwią Bombą wspólnie komentowały to, co telewizja ma do zaprezentowania, gromadząc tym sposobem liczne grono. Teraz, po niespełna dekadzie, jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd formatu poinformowała, że to już koniec - więcej Ewy Mrozowskiej w "Gogglebox. Przed telewizorem" nie zobaczymy. Gwiazda załączyła kilka słów wyjaśnienia.

08.08.2022Gogglebox. Przed telewizorem

"The Voice of Poland". Nowa trenerka Lanberry budzi sprzeciw widzów! Fani formatu tęsknią za Michałem Szpakiem i komentują wybór produkcji

Lada chwila wystartuje 13. edycja programu "The Voice of Poland". Wiadomym już jest, że miejsce Sylwii Grzeszczak zajmie nowa osoba - Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska. Dla niektórych to powód do radości, ale nie brak też krytycznych głosów. Dla niektórych jej nowa rola to "żart", a swoje tezy podpierają niepowodzeniami artystki z przeszłości.

08.08.2022The Voice of Poland

"Klan". Izabela Trojanowska pokazała zdjęcie z młodości. Fani nie mogą się jej nachwalić! Przypominamy archiwalne zdjęcia aktorki

Izabela Trojanowska, aktorka i artystka aktywna od lat 70., dziś ma status ikony. Cieszy się również wiernym i licznym gronem fanów, którzy kibicują swojej ulubienicy od dekad. 67-letnia dziś ikona polskiej kultury, która dla wielu jest przede wszystkim polską Alexis czyli Moniką Ross z "Klanu", postanowiła wrócić wspomnieniami do młodości, udostępniając jedno ze swoich zdjęć.

08.08.2022Klan

"Sanatorium miłości". Marta Manowska podróżowała po świecie z Izabelą Zwierzyńską i Agnieszką Włodarczyk! Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć prezenterki

Marta Manowska uwielbia podróżować. O tym wie każdy fan prowadzącej "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dotarliśmy do jej starych zdjęć z 2014 roku, gdy razem z Izabelą Zwierzyńską, Agnieszką Włodarczyk, Pauliną Drażbą oraz Katarzyną Kwiatkowską odwiedziła Maroko. Zobaczcie archiwalne fotografie.

07.08.2022Sanatorium miłości

"Królowe życia". Królewskie dzieci bohaterek hitu TTV. Syn Dagmary Kaźmierskiej, córka Alicji Pasierbińskiej, syn Jacka Wójcika i inni. Oni wygrali życie!

Program "Królowe życia" to nie tylko kontrowersje i przepych, którym lubią epatować uczestniczki hitu TTV. Pomiędzy zabiegami upiększającymi, różnymi przygodami i wyzwaniami dnia codziennego, bohaterki programu przede wszystkim dbają o swoich! Nie mamy tu na myśli przyjaciół, którym "królowym" nie brak. Mowa o tych, co się "w czepku urodzili", czyli królewskich dzieciach! Poznaj wszystkie "królowe", które są matkami oraz ich piękne latorośle!

07.08.2022Królowe życia

"Barwy szczęścia". Adrianna Biedrzyńska rozstała się z mężem? "Nie tkwię obecnie w żadnym związku"

Jakiś czas temu w mediach pojawiały się informacje o rzekomym rozstaniu Adrianny Biedrzyńskiej z jej trzecim mężem. W najnowszym wywiadzie aktorka postanowiła potwierdzić doniesienia o końcu jej związku. „Chyba jestem szczęśliwa, pomimo że nie tkwię obecnie w żadnym związku i nie mam zamiaru tego robić" - zwierzyła się Adrianna Bierzyńska.

07.08.2022Barwy szczęścia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×