Aktorki i aktorzy z tureckich seriali zachęcają do narodowej kwarantanny. Pokazali, co robią w domach w czasie epidemii koronawirusa

Nie tylko polskie gwiazdy apelują do swoich fanów o pozostanie w domach. Aktorki i aktorzy z tureckich seriali również zachęcają do narodowej kwarantanny. Zobacz, jak najpopularniejsze gwiazdy w Turcji spędzają czas w trakcie epidemii koronawirusa.

Multimedia

Aktorki i aktorzy z tureckich pokazali, co robią w domach w czasie epidemii koronawirusa

Z powodu ogłoszonej przez WHO pandemii koronawirusa, w wielu krajach wprowadzano stan zagrożenia epidemicznego. Ludzie władzy, kultury czy sportu apelują o odpowiedzialne zachowanie i pozostanie w domach. Aby uniemożliwić gromadzenie się ludzi w miejscach publicznych, zamykane są place zabaw i obiekty sportowo-rekreacyjne.

Basia Kurdej-Szatan śpiewa i czyta bajki, a Qczaj pokazuje, jak ćwiczyć! Gwiazdy organizują czas sobie i innym w domuZobacz więcej

Ostatnio informowaliśmy, jak polskie gwiazdy umilają czas milionom Polaków, którzy zdecydowali się zostać w swoich domach. Aktorki i aktorzy z tureckich seriali również zachęcają swoich rodaków do narodowej kwarantanny. W mediach społecznościowych pokazują, jak spędzają czas w trakcie epidemii koronawirusa.

Poruszający apel wystosowała m.in. Meryem Uzerli, czyli sułtanka Hürrem z serialu "Wspaniałe stulecie". Hande Erçel, czyli gwiazda serialu "Miłosne potyczki" i Can Yaman w tym trudnym dla wszystkich okresie postawili na naukę i rozwijanie ukrytych talentów.

Jak pozostałe gwiazdy tureckiej telewizji i show-biznesu spędzają czas w domu? Dowiesz się tego, zaglądając do naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×