Aktorki w ciąży, które pracowały na planie. Nie wszystkie musiały ukrywać ciążowe krągłości do roli!

Aktorki w ciąży niekiedy rezygnują z wszystkich aktywności zawodowych. Jest jednak mnóstwo gwiazd, które pracowały na planie w odmiennym stanie. Niejedna ciąża urozmaiciła w końcu filmowy czy serialowy scenariusz, ale też potrafiła skomplikować życie scenarzystom. Które aktorki grały w filmach i serialach będąc w ciąży? Kto musiał ukrywać rosnący brzuch na planie? Szczegóły znajdziesz w galerii!

Multimedia

Aktorki, które były w ciąży na planie filmów i seriali

Ciąże aktorek to dla scenarzystów filmów i seriali nie lada wyzwanie kreatywne. Nie zawsze w końcu można pozwolić sobie na to, aby bohaterka kinowej lub telewizyjnej produkcji również zaszła w ciążę. Są jednak sposoby na ukrycie błogosławionego stanu gwiazdy, tak aby widzowie niczego się nie domyślili.

O tym, jak kamuflować ciążowe krągłości aktorek wiedzą najlepiej kostiumografowie i operatorzy. Luźne stroje, wykorzystywanie akcesoriów i sprzętów takich jak torebki, poduszki czy laptopy oraz odpowiednie kadrowanie — to wszystko pomaga zasłonić na ekranie rosnący brzuch gwiazdy.

Czułe, nadopiekuńcze, ale i toksyczne! Oto matki w polskich serialach!Zobacz więcej

Aktorki, które grały w filmach i serialach będąc w ciąży

Nie wszystkie aktorki musiały ukrywać ciążowe krągłości do roli. Twórcy i scenarzyści wykorzystywali niekiedy ciąże gwiazd, aby urozmaicić serialowy wątek. Tak było m.in. w przypadku Lisy Kudrow, która zaszła w ciążę podczas kręcenia 4. sezonu "Przyjaciół". Zamiast jednak ukrywać jej ciążowy brzuszek, scenarzyści zdecydowali, że serialowa Phoebe zostanie surogatką i również zajdzie w ciążę. Ta sztuka nie udała się już jednak w przypadku Courteney Cox, która wcielała się w Monicę.

W polskich serialach ciąży nie musiały ukrywać m.in. Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska. Do szpitalnego łóżka została za to przykuta Dominika Kluźniak w serialu "M jak miłość". Na odwyk wysłano z kolei bohaterkę Katarzyny Zielińskiej w serialu "Barwy szczęścia".

Żarty z serialu, które przestały być zabawne. 10 scen, które teraz oburzają widzówZobacz więcej

Mnóstwo popularnych aktorek występowało na dużym i małym ekranie będąc w ciąży. Ich odmienny stan był czasami powodem dużych opóźnień na planie. W kilku przypadkach skończyło się skróceniem poszczególnych sezonów seriali nawet o kilka odcinków.

Które aktorki grały w filmach i serialach będąc w ciąży? Czyja ciąża urozmaiciła scenariusz, a kto musiał ukrywać ciążowe krągłości na planie? Sprawdź w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Brakuje mi w tym zestawieniu Oli Radwańskiej w drugim sezonie Przepisu na życie.

    04.04.2021 23:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×