"Aktorstwo to zawód, który ogłupia!"

Bardzo odważne, ale jakie prawdziwe.

Multimedia

Ania Przybylska jest aktorką, która może już pochwalić się kilkunastoletnią karierą. Mimo tego, ciągle pozostaje bardzo skromna i twierdzi, że do wybitnego aktorstwa jest jej jeszcze daleko. W rozmowie z "Super Expressem" powiedziała, że aktorem czyni artystę wielkie doświadczenie, inaczej tylko się występuje.

Ale nie to zwróciło naszą uwagę.

Przybylska wypowiedziała się na temat młodych aktorów, których przecież co nie miara w serialowych tasiemcach.

 • *Tak, to jest zawód (nasz przypis: aktorstwo) który ogłupia. Mój kolega powiedział mi ostatnio, że pokolenie młodych aktorów ma jego zdaniem strasznie kiepsko. Od początku dostają wysokie stawki, proszeni są o autografy i od razu skacze im do głowy woda sodowa. Oni nie mają autorytetów, nie grają u boku dobrych aktorów, nie chcą pracować w teatrze. Często grają jedynie w serialach, występują w programach rozrywkowych i ta popularność jest takim papierkiem lakmusowym. Szybko zapadają się w tę popularność i zapominają o tym, co jest ważne w tym zawodzie. Nie zazdroszczę im, nie chciałabym teraz zaczynać swojej drogi…* -

Trudno się z nią nie zgodzić, nieprawdaż?

Czytaj także: Kręcą film o Salecie! Przybylska zostanie jego żoną! "Oglądam się za kobietami na ulicy" Tabloidy krytykują Annę Przybylską!

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  SĄ TAKIE SŁOWA PIOSENKI, KTÓRE PASUJĄ JAK ULAŁ DO DZISIEJSZYCH (PSEUDO) AKTORÓW: "DZIŚ PRAWDZIWYCH CYGANÓW JUŻ NIE MA...".CZASY SĄ INNE, TERAZ NIE TALENT SIĘ LICZY, LECZ POPULARNOŚĆ I OCZYWIŚCIE KASA Z TYM ZWIĄZANA.MŁODZI SZUKAJĄ ZAJĘCIA DOBRZE PŁATNEGO I WYBIERAJĄ AKTORSTWO, BO KTÓRZ DZIŚ NIE MARZY O TYM, ŻEBY BYĆ SŁAWNYM I BOGATYM, A PRZY TYM W MYŚL PRZYSŁOWIA ZAROBIĆ, ALE SIĘ NIE NAROBIĆ.TAKIE CZASY...SAMA PANI PRZYBYLSKA DAJE PRZYKŁAD, IŻ W TYCH CZASACH CZŁOWIEK ZDOLNY JEST DO WSZYSTKIEGO, NAWET DO TEGO BY POKAZAĆ INTYMNĄ CZĘŚĆ CIAŁA W SERIALU, ŻEBY ZAROBIĆ, BO TAKIE SĄ TERAZ WYMOGI, JUŻ NIE WYSTARCZY WYGŁOSIĆ SWOJĄ KWESTIĘ, TRZEBA SIĘ TERAZ Z KAŻDEJ STRONY POKAZAĆ I WALCZYĆ O MIEJSCE W PRZYRODZIE.TAKA TO SMUTNA PRAWDA NA TEMAT AKTORSTWA 21 WIEKU.UTRZYMANIE SŁAWY TEŻ KOSZTUJE-NIESTETY... Z CAŁYM SZACUNKIEM, ALE NIEKTÓRE RZECZY PRZERASTAJĄ NAWET ZWYKŁYCH LUDZI TAKICH JAK JA. POZDRAWIAM. INTERNAUTKA-NA SZCZĘŚCIE MAŁO POPULARNA:)

  28.06.2010 19:57
 • maryla (gość)

  Jest mądra i ma dystans ,że o urodzie nie wspomnę:))

  15.06.2010 20:57
 • Beti (gość)

  Tak ! wreszcie jakieś mądre słowa w tym całym show biznesie ! Anka mądrze mówi a poza tym równa z niej babka ! i bardzo ładna kobieta

  15.06.2010 17:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×