Aktorzy na planie serialu "Bodo" we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

Trwają zdjęcia do nowego serialu TVP "Bodo". W lipcu aktorzy zawitali do Wrocławia, gdzie kręcili sceny z życia młodego Eugeniusza Bodo. Zobaczcie naszą galerię!

Multimedia

Wiosną 2016 na ekranach telewizorów ma pojawić się nowa serialowa produkcja TVP. "Bodo" to historia Eugeniusza Bodo - wielkiej gwiazdy międzywojennej kultury. Zagrał w blisko trzydziestu filmach, był gwiazdą przedwojennych teatrów rewiowych – "Morskiego oka", "Qui Pro Quo", twórcą pamiętanych do dzisiaj szlagierów, a także scenarzystą i reżyserem. Widzowie zobaczą drogę, jaka wiodła Eugeniusza Bodo na szczyt - poprzez porażki i wielkie sukcesy. Artysta miał za sobą także trudne momenty - ucieczkę z domu i pierwsze kroki aktorskie w podrzędnych prowincjonalnych teatrach.

Zdjęcia trwają od końca maja. W 13 odcinkach pojawi się 240 aktorów, 300 epizodystów i 4000 statystów. Ekipa zawita w sumie do 293 lokalizacji, m.in. Łodzi, Żyrardowa, Zgierza, Warszawy i Wrocławia. Właśnie we Wrocławiu kręcone były sceny z życia młodego Eugeniusza Bodo (w tej roli Antoni Królikowski). W połowie lipca na Dworcu Świebodzkim zaczął prószyć śnieg. Zobaczcie zdjęcia z planu!

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA HERBUŚ JAKO POLA NEGRI W SERIALU "BODO" WYWIAD Z MICHALINĄ OLSZAŃSKĄ - GWIAZDĄ NOWEGO SERIALU "BODO"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×