Aktorzy na premierze filmu 'Kamienie na szaniec" [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Patrzała (gość)

    Kino na naprawdę wysokim poziomie, dobrze wyreżyserowane, genialne ujęcia ale przede wszystkim talent młodych aktorów. Wywarli na mnie wielkie wrażenie, cały czas mam ich przed oczami. Gratuluję Glińskiemu tak dobrego filmu.

    10.03.2014 15:05
  • Lisa (gość)

    Świetny film i świetni młodzi aktorzy - bardzo podobali mi się w swoich rolach, szczególnie dużo wrażenie zrobił na mnie filmowy Rudy.

    10.03.2014 10:09
  • Boby (gość)

    Chłopaki świetnie sobie poradzili. Jestem pełen podziwu dla debiutantów, bo odwalili kawał dobrej roboty. Bardzo dobrze, że Galiński pozwala wykazać się nowym aktorom.

    08.03.2014 23:34
  • Panna Ewa (gość)

    Fajny chłopak z tego Kamila. Widziałam już film i szczerze polecam go wszystkim, szczególnie tym, którzy tak krytycznie się o nim wypowiadali, chociaż jeszcze go nie widzieli ;)

    08.03.2014 19:50
  • Damiano (gość)

    Oglądałem wczoraj ten film i na 100% polecam go wszystkim a szczególnie krytykom, którzy widzieli w nim obrażanie harcerzy. Jest wręcz przeciwnie, zostali pokazani w pozytywnym świetle, a do tego jako ludzie, a nie jak nierealne wzory ideału.

    08.03.2014 06:44
  • Karola (gość)

    Fantastyczna gra debiutujących aktorów połączona z profesjonalizmem Danuty Stenki i Artura Żmijewskiego. Gratuluję reżyserowi doboru aktorów, bo trafił w "10"

    08.03.2014 00:13
  • ALA (gość)

    Piekny i wzruszajacy film... rezyser wykonal istny maistersztyk...

    07.03.2014 21:46
  • Dorota (gość)

    Dla mnie Tomek Ziętek to zdecydowanie aktor, który zrobi karierę. Bardzo dobrze wypadł w Kamieniach, podobnie też jak inni aktorzy. Film jak najbardziej warto obejrzeć.

    07.03.2014 19:34
  • Lajt (gość)

    Wciągający film. Ogląda się bez znudzenia, a to jest najważniejsze! A nie dyskusje czy byli tacy czy inni, Zośka i reszta. Film ma wciągać i wciąga. Nie wiem po co tu dyskutować nad resztą.

    07.03.2014 18:52
  • Jurek (gość)

    Wybieram się dziś na film, świetnie że zagrało tyle nowych twarzy, dobrze się prezentują na zdjęciach ;-)

    07.03.2014 17:12
  • Zobacze (gość)

    Zobaczę dopiero jutro, już nie tyle z ciekawości, bo kamienie czytałam rok temu. Tyle się jednak mówi o tym filmie.

    07.03.2014 15:15
  • Mela (gość)

    Do mnie film bardzo przemawia, nie mogłam się doczekać jego premiery i na pewno w ten weekend go zobaczę. A wszystkie krytyczne opinie jeszcze bardziej zachęcają mnie do obejrzenia.

    07.03.2014 15:10
  • Kama (gość)

    ten film ma trafić zwłaszcza do młodych ludzi, współczesnych młodych ludzi i o ile pojęcie patriotyzmu się nie zmieniło, to młodzi ludzie się zmieniają w każdym pokoleniu, ale jestem Bardzo ciekawe wypowiedzi i ja jestem przekonana, że film młodzież odbierze dobrze i poradzi sobie z przesłaniem, bo dla nas dorosłych wszystko musi być dosłowne - młodzi są bardziej elastyczni. To bardzo dobra ADAPTACJA książki, co niektórzy uparcie nazywają ekranizacją.

    07.03.2014 13:44