aktorzy

Hiszpański serial kostiumowy zastąpi „Zranione ptaki”. Poznaj obsadę „Akacjowa 38". Kto wciela się w bohaterów produkcji?

Hiszpańska telenowela „Akacjowa 38” już niebawem pojawi się na antenie TVP 2. Kostiumowa produkcja stała się hitem nie tylko w rodzimej Hiszpanii, ale także m. in. we Włoszech. Czy podbije serca polskich widzów tak bardzo jak seriale znad Bosforu? Zanim zobaczymy pierwszy odcinek, poznajmy obsadę telenoweli. Kto jest kim w „Akacjowa 38”?

06.01.2023Telenowele

„O mnie się nie martw". Widzowie uwielbiali serial z Joanną Kulig. Tak wyglądała przed ołtarzem! Pamiętacie jak Iga i Marcin brali ślub?

„O mnie się nie martw" był jednym z ulubionych seriali, z wybitną Joanną Kulig w roli głównej. Informacja o zakończeniu jego emisji zasmuciła wielu fanów. Jednym ze zdecydowanie najbardziej emocjonujących momentów było odcinek, gdy Iga powraca zza granicy i zaciąga Marcina do ołtarza! Przypominamy jak wyglądał ten nietypowy ślub.

22.12.2022Seriale

„Rola życia” czy zawodowy koszmar? Aktorzy, którzy są kojarzeni tylko z jedną rolą. Do dziś nie mogą oderwać tej łatki!

Dla wielu aktorów zawodowym marzeniem jest dostać „rolę życia”, ale są i tacy, którzy wiedzą, że to zawodowy koszmar. Jak bowiem mówi stare przysłowie: uważaj, czego sobie życzysz, bo może się to spełnić. Przekonali się o tym niektórzy aktorzy, którzy w wyobraźni widzów funkcjonują jako fikcyjne postacie, w które się wcielili. W czyim przypadku ten „koszmar” się spełnił? Oto galeria polskich i zagranicznych gwiazd, które kojarzymy z jednej roli. Znaliście nazwiska wszystkich? Przypominamy!

01.12.2022Ranking

Jak dziś wyglądają Leszek, Ania i Bronka z „Daleko od szosy”? Co słychać u odtwórców głównych ról kultowego serialu? Nie wszyscy zrobili aktorską karierę, jaką im wróżono

„Daleko od szosy” to polski serial, który zyskał miano kultowego. W jego głównych bohaterów wcielili się: Krzysztof Stroiński, Sławomira Łozińska i Irena Szewczyk. Dwoje z nich, czyli serialowi Bronka i Leszek nadal występują. Losy Ani potoczyły się inaczej. Sprawdziliśmy, co dziś słychać u obsady „Daleko od szosy”.

01.12.2022Daleko od szosy

Niezwykła historia małżeństwa Barbary Ludwiżanki i Władysława Hańczy Kiedy on znalazł sobie kochankę, okazało się, że ona też kogoś ma...

Barbara Ludwiżanka to aktorka teatralna i filmowa, którą widzowie podziwiali między innymi w "Chłopach" czy "Nocach i Dniach". Jej mężem był Władysław Hańcza, czyli Kargul z "Samych Swoich". Aktorskie małżeństwo nie było do końca udane. Kiedy on znalazł sobie inną kobietę, ona także kogoś miała. A kiedy romanse się skończyły, Ludwiżanka i Hańcza wrócili do siebie. Rozłączyła ich dopiero śmierć aktora.

12.09.2022Sami swoi

"Zranione ptaki". Tak Meryem, Levent, Ayşe i inni bohaterowie telenoweli wyglądają prywatnie. Jacy są na co dzień? Czym dzielą się z fanami?

Od kilku miesięcy na antenie TVP2 emitowany jest turecki serial "Zranione ptaki". Produkcja doczekała się sporego grona fanów, którzy bacznie śledzą losy Maryem, Leventa i pozostałych bohaterów. W ich role wciela się cała plejada tureckich aktorek i aktorów. Sprawdziliśmy, jacy są na co dzień. Czym dzielą się w mediach społecznościowych z fanami?

02.09.2022Zranione ptaki

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×