Al Pacino jako „Idol”. W kinach od 3 lipca

Dan Fogelman, scenarzysta takich filmów jak „Kocha, lubi, szanuje” czy „Mama i ja”, postanowił sprawdzić się jako reżyser i efektem tego jest „Idol”. Komediodramat z Alem Pacino w roli głównej od 3 lipca w kinach. Film jest oparty na faktach.

Multimedia

Danny Collins (Al Pacino) był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny. I odcina kupony od swej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, nadużywa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. Rzuci scenę, zbyt młodą kochankę i większość innych używek, by zaszyć się w małym hotelu i zacząć pisać nowe piosenki. Choć okaże się to trudniejsze niż myślał, uświadomi mu, że jeszcze nie jest za późno, by zejść na ziemię i spróbować zrealizować młodzieńcze marzenia, poznać kobietę swego życia, a przede wszystkim odszukać nigdy nie widzianego dorosłego syna.

„Idol” Gatunek: komediodramat Produkcja: USA 2015 Reżyseria: Dan Fogelman Obsada: Al Pacino, Annette Bening, Christopher Plummer, Jennifer Garner, Bobby Cannavale, Katarina Čas, Melissa Benoist Dystrybutor: Monolith Films Premiera: 3 lipca 2015

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×