Alan Andersz strzelał do uczestników Hell's Kitchen! [WIDEO]

W ostatnim odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" drużyna Niebieskich przegrała konkurencję w pieczeniu tortu weselnego dla tancerki Izabeli Janachowskiej. Za karę mężczyźni poszli na paintball. Ale zamiast strzelać, sami byli celem. W uczestników przebranych za kurczaki strzelał aktor Alan Andersz.

Multimedia

  • Siemano kurczaki. Musicie biegać szybko i nisko. Szanse macie małe - przywitał uczestników Alan Andersz. Aktor gra w paintball od dziewięciu lat i jest obecnie jednym jest jednym z najlepszych zawodników w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" ODC. 3: AMARO WYRZUCIŁ UCZESTNIKA Z KUCHNI. ODPADŁA MONIKA KATRENIOK! "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" 22.03.2014, ODC. 3: IZA JANACHOWSKA GOŚCIEM SPECJALNYM PROGRAMU [WIDEO]

- Czuję się upokorzony - wyznał Arkadiusz Klimkiewicz, który często podpada Wojciechowi Modestowi Amaro. - Na pewno mam dość kurczaków na całe życie - mówił tuż po karze Adam Czapski.

Jaka kara czeka na przegranych w kolejnym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"? Tego dowiemy się już we wtorek, 29 kwietnia, o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×