alan kwieciński

"Love Island. Wyspa miłości 2". Julia Nowakowska i Alan Kwieciński na romantycznym zdjęciu! Są parą? Gwiazdor "Warsaw Shore" zabrał głos!

Julia Nowakowska to początkująca celebrytka, której sławę przyniósł program "Love Island. Wyspa miłości 2". Dziewczyna wygrała polsatowskie show, jednak dość szybko po programie rozstała się ze swoim telewizyjnym partnerem, a niedawno zaczęło ją widywać w towarzystwie... Alana Kwiecińskiego z "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy"!

10.02.2021Love Island. Wyspa miłości

"Love Island. Wyspa miłości 2". Julia Nowakowska i Ola Kotowska niedawno rozstały się z chłopakami, a teraz imprezują wspólnie z Alanem z "Warsaw Shore"!

Julia Nowakowska i Ola Kotowska to uczestniczki programu "Love Island. Wyspa miłości 2", które niedawno postanowiły rozstać się ze swoimi partnerami z polsatowskiego show i widać, że teraz w pełni korzystają z życia singielek. Niedawno pochwaliły się tym, że wspólnie imprezują z Alanem Kwiecińskim z "Warsaw Shore"!

23.01.2021Love Island. Wyspa miłości

"Warsaw Shore". Jak zmienili się uczestnicy "Ekipy z Warszawy"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" to od kilku lat nie tylko jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji, ale przede wszystkim flagowy show telewizji MTV Polska. "Warsaw Shore" wykreowało kilka swoich gwiazd, ale przez program przewinęli się też uczestnicy, którzy dzisiaj stronią od mediów. Zobaczcie, jak zmieniali się na przestrzeni lat uczestnicy "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy"!

21.04.2018Warsaw Shore

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×