aleksander sikora

„Pytanie na śniadanie”. Danuta Martyniuk schudła aż 17 kilogramów dzięki tej diecie! Żona Zenka Martyniuka zdradziła, co je aby utrzymać formę. „Czuję się lżej i mam większą chęć do życia”

Danuta Martyniuk w pewnym momencie swojego życia powiedziała „dość!” hejterom i internetowym złośliwościom i postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. W tym celu przeszła na dietę i schudła aż 17 kilogramów! W programie „Pytanie na śniadanie” ukochana króla disco polo zdradziła, jak wygląda teraz jej dieta i które nawyki żywieniowe zmieniła. To jej przepis na sukces i znacznie lepszy stan zdrowia!

28.11.2022Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora razem od 3 lat! Przylot helikopterem i za małe mokasyny - tak zaczęła się ich wspólna przygoda

Ekranową parą są od trzech lat, choć znają się odrobinę dłużej. Na swój pierwszy wspólny program przylecieli... helikopterem. Z miejsca zrobili wrażenie! Ona zachwyciła naturalnością, on został okrzyknięty "polskim Ryanem Goslingiem". Ona się tremowała, on miał za małe mokasyny, które obtarły go do krwi. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora – już 1 maja będą świętować swoją trzecią rocznicę jako oficjalna para "Pytania na śniadanie".

30.04.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×