aleksandra adamska

"Skazana". Tak naprawdę wygląda Aleksandra Adamska! Słynna "Pati" w rzeczywistości zniewala urodą! Publikujemy zdjęcia gwiazdy serialu

Aleksandra Adamska to jedna z gwiazd głośnego serialu "Skazana". Postać w jaką wciela się aktorka, została ukazana jest jako zatwardziała kryminalistka, która wielu może odpychać swoim wyglądem. Okazuje się, że odtwórczyni roli "Pati" w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej. Zobaczcie, jak naprawdę prezentuje się Aleksandra Adamska. Jej zdjęcia robią wrażenie!

19.05.2022Skazana

"Skazana". Fikcja czy fakty? Geneza historii przedstawionej w serialu ma oparcie w rzeczywistości

Serial "Skazana" to jedna z najnowszych produkcji TVN. Fabuła toczy się wokół bezlitosnej sędziny, która zostaje oskarżona o morderstwo i w efekcie trafia do więzienia. Warto dodać: najcięższego więzienia dla kobiet. Fakty czy fikcja? Teoretycznie, czysta fikcja. Inspiracją była jednak historia, którą przedstawia reportaż Ewy Ornackiej, którego lektura wstrząsa i porusza.

02.05.2022Skazana

"Skazana". Serial z Agatą Kuleszą trafi na antenę TVN. Wcześniej był hitem w sieci!

Już w środę 27 kwietnia w TVN zadebiutuje serialowy hit Player Original z Agatą Kuleszą. „Skazana” to historia inspirowana książką Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”. Sędzia Alicja Mazur znana ze swojej surowości wobec przestępców zostaje oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. Przy życiu trzyma ją nastoletnia córka oraz chęć zemsty na tych, którzy ją wrobili. Czy poradzi sobie z czyhającym za każdym rogiem zagrożeniem?

04.04.2022Skazana

"Królestwo Kobiet". Kayah i Mery Spolsky promują nowy serial TVN! Jak brzmi ich wspólny utwór?

Singiel ‘Królestwo Kobiet” to efekt pracy niezwykłego duetu Kayah i Mery Spolsky! Piosenka jest hołdem dla siły i jedności kobiet. "Królestwo Kobiet" to świat w którym to kobiety biorą sprawy w swoje ręce i same decydują o sobie i swoim życiu. Są odważne, zawsze biorą się w garść, głowę noszą wysoko i nie cofną się przed niczym. To kobieca solidarność, bo kobieta to siła!

25.09.2020Królestwo kobiet

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×