aleksandra konieczna

"Boże Ciało". Autor "Miasta 44" kręci nowy film! Opowie o... chłopaku z poprawczaka, który udaje księdza! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

17 maja rozpoczęły się zdjęcia do najnowszego filmu Jana Komasy o roboczym tytule „Boże Ciało”. Aktualnie ekipa pracuje na Podkarpaciu; zdjęcia będą realizowane w większości w miejscowości Jaśliska. W kolejnym dziele reżysera „Miasta 44” i „Sali samobójców” oraz producentów „Ostatniej Rodziny” grają Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek, Łukasz Simlat i Leszek Lichota.

01.06.2018Boże ciało

"Ostatnia rodzina". Filmowy Pudelek, czyli zapiski z domu wariatów [RECENZJA]

„Ostatnia rodzina” Jana P. Matuszyńskiego zdobyła już garść nagród na festiwalach filmowych, a przez niektórych widzów i krytyków została okrzyknięta arcydziełem. W obliczu takiego zachwytu trudno reprezentować opinię odmienną, ale wydaje mi się, że debiut Matuszyńskiego może przynieść więcej szkody niż pożytku. Troszkę skrzywdzono Beksińskich tym filmem, gdyż teraz widzowie zawsze będą postrzegać ich, a szczególnie Tomka, przez pryzmat szaleństw oraz swoistego domu wariatów.

11.07.2017Recenzje

"Ostatnia rodzina". Karol Strasburger i Kuba Wojewódzki na uroczystej premierze filmu [WIDEO+ZDJĘCIA]

27 września 2016 roku, w warszawskim kinie Cinema City Sadyba odbyła się premiera długo wyczekiwanego filmu „Ostatnia Rodzina” w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Na uroczystym pokazie pojawił się tłum gwiazd. Na zakończonym w ostatni weekend 41. festiwalu filmowym w Gdyni film został dosłownie obsypany nagrodami - otrzymał Wielką Nagrodę „Złote Lwy”, Nagrodę Dziennikarzy, Nagrodę Publiczności oraz nagrody za pierwszoplanowe role Andrzeja Seweryna i Aleksandry Koniecznej. Prezentujemy galerię zdjęć z uroczystej premiery „Ostatniej Rodziny”.

28.09.2016Ostatnia rodzina

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×