Aleksandra Kwaśniewska odpowiada Karolinie Korwin-Piotrowskiej

Ostra wymiana uwag pań znanych z warszawskich salonów.

Multimedia

Zaczęło się od wywiadu, którego Aleksandra Kwaśniewska udzieliła "Vivie". Uwagi córki byłego prezydenta skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska w programie "Magiel Towarzyski". Dziennikarka uznała, że Kwaśniewska jest strasznie inteligentna, ale pogubiła się medialnie, i Piotrowskiej jest jej zwyczajnie żal.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA: GWIAZDOM BRAKUJE INTELIGENCJI KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA O SPORZE DODY Z SZULIM: LUDZIE, TROCHĘ LUZU!

Ola Kwaśniewska zareagowała od razu. "Szczerze mnie wzrusza troska Karoliny Korwin-Piotrowskiej o stan mojego zagubienia, wywnioskowany z wywiadu w Vivie. Kto jak kto, ale niezapomniana jurorka Top Model, która twierdziła, że jest tam po to, by szukać reporterek i pogodynek musi być ekspertem w tym temacie. Pani Karolino, bardzo proszę, by trzymała Pani rękę na pulsie i interweniowała, kiedy pogubię się już bezpowrotnie. Dla ułatwienia podpowiem, że będzie to prawdopodobnie wtedy, gdy zasiądę w jury programu modowego, po to by szukać kandydata na prezydenta, napiszę książkę, w której wymienię alfabetycznie wszystkie osoby, które znam, choćby z widzenia i stanę się ekspertką od obrabiania tyłków koleżankom z branży. Nade wszystko błagam: jeśli w całym tym pogubieniu uznam, że jestem tak ważna, że mogę pouczać innych jacy powinni być, proszę mi strzelić z liścia" - napisała Aleksandra Kwaśniewska na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE: OLA KWAŚNIEWSKA: JESTEM UWIKŁANA W WIZERUNEK WYPRACOWANY PRZEZ RODZICÓW NA CO WYDAJE PIENIĄDZE OLA KWAŚNIEWSKA?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • żenada (gość)

    Korwin-Piotrowska to typowy przykład zagubionej kobiety ,której nic nie wyszło i na 95%stawiam że sypia samotnie,no ewentualnie z wibratorem:),dlatego wylewa żółtko na wszystkich ,to taka hejterka adoptowana przez tvn

    06.10.2013 08:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×