Aleksandra Kwaśniewska poprowadzi kultowe "Miasto kobiet". Jak się zmieniła? Zobacz zdjęcia z początków jej kariery w telewizji

Aleksandra Kwaśniewska od jakiegoś czasu niechętnie pojawiała się w telewizji i dzieliła szczegółami ze swojego życia prywatnego. Nie każdy pamięta, ale córka Aleksandra Kwaśniewskiego brała kiedyś udział w "Tańcu z gwiazdami". Teraz Aleksandra Kwaśniewska wraca i poprowadzi kultowe "Miasto kobiet". Zobaczcie, jak zmieniła się Aleksandra Kwaśniewska od początków swojej działalności w telewizji i mediach. Czym się teraz zajmuje?

Multimedia

Aleksandra Kwaśniewska jest wielu osobom znana tylko jako córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Sama jest tego świadoma i w swoim opisie na Instagramie napisała "Tak Zwana Kwaśniewska". Choć ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, zawodowo od lat zajmuje się dziennikarstwem. Pisze również teksty piosenek dla swojego męża, Kuby Badacha.

Kwaśniewska swoją przygodę z telewizją zaczęła przez udział w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie bardzo szybko ją polubili. Po udziale w tanecznym show nie zniknęła z mediów. Zajęła się prowadzeniem różnych programów. W ostatnim czasie nie słyszeliśmy o niej za wiele. Celebrytka często dzieli się zdjęciami na Instagramie, ale nie oznacza to, że opowiada o szczegółach swojego życia prywatnego. Teraz dziennikarka ponownie nawiązała współpracę ze stacją TVN, Kwaśniewska poprowadzi program "Miasto kobiet".

Dziennikarka poprowadzi hitowy program w TVN Zobacz więcej

Aleksandra Kwaśniewska wraca do telewizji

Aleksandra Kwaśniewska przez długi czas nie pojawiała się na branżowych imprezach i w telewizji. Sama też podkreślała, że raczej nie chciałaby wracać przed kamery. Teraz jednak się to zmieniło. Już niedługo zobaczymy ją w programie "Miasto kobiet".

Sama siebie zaskoczyłam odpowiedzią, bo zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją dobiegła końca i nie mam zamiaru tam wracać, mam inny plan na życie, to w ogóle melodia przeszłości. Ale jak usłyszałam, że chodzi o kobiecy talk-show, a na początku nie wiedziałam, że to chodzi o "Miasto kobiet", to od razu poczułam tęsknotę, ponieważ przez kilka lat prowadziłam taki program i za tym tęskniłam, za tymi kobietami, spotkaniami, rozmowami – powiedziała Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z "Plejadą".

Ze względu na jej powrót do telewizji mogliśmy ją ostatnio zobaczyć na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Celebrytka założyła na tę okazję elegancki garnitur w żółto-czarną kratę. Jak od początków swojej pracy w mediach zmieniła się Aleksandra Kwaśniewska? Czy przeszła dużą metamorfozę? Szczegóły jej kariery oraz zdjęcia z różnych etapów życia znajdziecie w galerii zdjęć!

Zobacz galerię

Wspaniałe stylizacje Adriany Kalskiej i Pauliny Krupińskiej, Dagmara Kaźmierska w koronie. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×