Aleksandra Szwed rozbierze się dla Playboya!?

To byłaby gratka!

Multimedia

Sprzedaż słynnego magazynu dla panów mogłaby bardzo wzrosnąć. Który z mężczyzn nie chciałby mieć tylko dla siebie kolorowych fotek z roznegliżowaną Ola Szwed? Może nawet jeden egzemplarz zafunduje sobie były ukochany Oli, Robert Stockinger? Ale nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, jak się go jeszcze nie upolowało. Zatem do rzeczy!

Na razie nie ma informacji potwierdzającej udział aktorki z rozbieranej sesji dla Playboya, ale sądząc po tym, jak konsekwentnie Ola pojawia się rok rocznie na imprezie tego miesięcznika i po tym, co powiedziała w rozmowie z Super Expressem, można się spodziewać niedługo dobrych wieści.

 • Kobiety rozbierające się dla “Playboya" sprawiają sobie dużą przyjemność i ja nie mam nic przeciwko temu, żeby się rozbierać dla tego miesięcznika - powiedziała Ola.

Przy tym Szwed dodała tajemniczo, że bardzo możliwe, iż przyjmie propozycje takiej sesji, bo to “ciekawa przygoda i pamiątka na starsze lata, kiedy ciało już nie wygląda tak dobrze".

Czytaj także: Szwed się rozebrała i przegrała! Szwed i Stockinger nie są już razem!? O pocałunku!

Komentarze

Skomentuj
 • lil (gość)

  wszystko jest na sprzedaż!

  29.06.2010 11:24
 • wronpio@...

  tanio skóry nie sprzeda

  28.06.2010 23:10
 • eugenia podlaska (gość)

  jeżeli kobieta potrzebna jest mężczyźnie tylko do łózka i do zaspokajania fantazji erotycznych to jak najbardziej Szwed do tego nadaje się.. niestety dla niektórych facetów liczy się tylko sex:P

  28.06.2010 15:59
 • kochanek (gość)

  A po co komu mądrość ładnej babki w łóżku?

  28.06.2010 13:38
 • ;) (gość)

  ładna może i jest ale głupiutka..

  27.06.2010 22:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×