Aleksandra Żebrowska urodziła! Michał Żebrowski został po raz trzeci ojcem

Aleksandra Żebrowska urodziła! Michał Żebrowski i jego żona zostali własnie po raz trzeci rodzicami. Jak czuje się świeżo upieczona mama i dziecko? Poznajcie pierwsze szczegóły!

Multimedia

Aleksandra Żebrowska urodziła syna

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski powitali na świecie trzeciego syna! Tak przynajmniej donosi Pudelek, który jako pierwszy poinformował o porodzie. -Chłopiec jest zdrowy - przekazało źródło serwisu.

Najlepsza polska tenisistka urodziła! Szczęśliwy tata pokazał pierwsze zdjęcie i zdradził imię synaZobacz więcej

Aktor i jego żona wychowują już dwójkę synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Wygląda na to, że 5 sierpnia br. ich rodzina znowu się powiększyła.

Ola Żebrowska przez cały okres ciąży chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami, na których eksponowała ciążowy brzuch. Dla ukochanej Michała Żebrowskiego była to już siódma ciąża. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie przed porodem, Żebrowska opowiedziała m.in. o poronieniach.

Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem. - napisała.

Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy i czekamy na pierwsze oficjalne informacje w tej sprawie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anika (gość)

    Jestem świeżo upieczoną ciocią. Wczoraj urodziła się moja siostrzenica, jak siostra będzie już w domu to pojadę ją odwiedzić i dać wyprawką którą przygotowałam z sensillo. Siostra mi podesłała zdjęcia malutkiej, jest taka słodka. Będzie oczkiem w głowie całej rodziny.

    09.08.2020 14:42
  • Ania (gość)

    No to jeszcze dziewięciu i zacznie się płeć piękna 😉Gratulacje !

    06.08.2020 15:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×